Головна » Документи » Система обліку публічної інформації

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Наказ Мінекономіки від 10.12.2009 № 1406 "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік" 1406
10.12.2009 | 11:51 | Департамент регуляторної політики

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

10.12.2009                                                                      № 1406

Київ

 

Про затвердження плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів

у сфері господарської діяльності

на 2010 рік

 

На виконання статті 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік, що додається.

2. Директорам департаментів, керівникам самостійних підрозділів:

здійснювати підготовку проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;

при підготовці проекту регуляторного акта, який не внесено до затвердженого цим наказом плану, не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки цього проекту подавати інформацію відділу з питань дерегуляції (за формою, наведеною в додатку) для внесення змін до плану;

щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним, подавати вичерпну інформацію про хід виконання плану відділу з питань дерегуляції.

3. Відділу Інтернет-ресурсів та баз даних загального користування за поданням департаменту регуляторної політики забезпечити оприлюднення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік та змін до нього на ВЕБ-сторінці Міністерства в мережі Інтернет.

4. Заступникам Міністра, директорам департаментів, начальникам самостійних підрозділів забезпечити неухильне виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік.

5. Директору департаменту регуляторної політики Жовтусі В. О. забезпечити узагальнення та подання інформації щодо виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності за 2010 рік Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

6. Надати право заступнику Міністра Краснокутському С. В. затверджувати зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2010 рік.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Краснокутського С. В.

 

Міністр економіки України                                                                        Б. М. Данилишин 

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json