Головна / Система обліку публічної інформації
Меню

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 16.12.2011 № 350 "Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів"

19.01.2012 | 13:34 | Департамент промислової політики

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

16.12.2011                                          № 350

Київ

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

10.01.2012 за № 11/20324

 

Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів

Відповідно до Законів України "Про металобрухт" і "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування"

НАКАЗУЮ:

1.  Затвердити Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів, що додається.

2. Департаменту промислової політики в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату  Павленка В. П.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Перший віце-прем’єр-міністр України − Міністр

економічного розвитку і торгівлі України                                                                        А. П. Клюєв

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json