Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2 / 0
Шановні пані та панове, У відповіді на запит 1527/2020 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5a0b18d9-4f93-41aa-a231-3203fb6bf541&lang=uk-UA) ви вказали на "аналогічне за змістом питання", на яке надано відповідь у запиті № 208/2017 ( https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4ca05941-4c7d-4a4f-ad29-dc82a1c81970&lang=uk-UA). У відповіді на "аналогічне за змістом питанні" немає відповіді за запитання "На якій підставі його відхиляти?" запиту 1527/2020. Прошу вас відповісти на наступне запитання:"На якій підставі відхиляються пропозиції учасників, якщо вони подають цінову пропозицію у складі тендерної документації? В ЗУ "про публічні закупівлі" (в т.ч. і в ст.28) відсутня норма, якою передбачено відхиляти пропозиції на етапі попередньої кваліфікації у відкритих торгах з публікацією англійською мовою, якщо учасник відкрив ціну своєї тендерної пропозиції. З повагою Анатолій
Відповідь
28.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10 / 15
Доброго дня. Питання з приводу процедури закупівлі. Закупівля за кодом 33700000-7 — Засоби особистої гігієни не була запланована на початку року. Двічі, в червні та липні були виділені кошти за цим кодом 12 000 та 17 000 та заключенні договори. Так як карантин продовжено,в серпні закладу виділена ще сума 45,500. Виділення додаткових коштів, ми об’єктивно не могли передбачити на момент здійснення першої та другої закупівлі, як і необхідність здійснення нової закупівлі. Чи вважатиметься такий предмет закупівлі новим? Чи маємо право провести процедуру «Закупівля без використання електронної системи» на ці додаткові 45,500тис. грн.
Відповідь
28.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
21 / 23
Доброго дня. На сайті Прозорро з кодом ДК 35740000-3 «Симулятори бойових дій» є безліч публічних закупівель, предметом яких є - Системи лазерного симулятору двостороннього вогневого контакту (комплект тренажерів для тактичної підготовки та тренування). В технічних завданнях по таким закупкам вказані комплекти лазерних тренажерів з перелік складових комплекту та в такий комплект входить чомусь планшет з програмним забезпеченням. Саме програмне забезпечення, наскільки нам відомо, належить до іншого коду ДК 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення. Однак, більшість Замовники оголошують закупівлю лазерних тренажерів разом з програмним забезпеченням та мотивують це тим, що їм потрібно закупити комплект лазерних тренажерів для тренування бійців, який без програмного забезпечення та планшету не працює. Товари разом з ПО - є складовими цілісного комплекту, тому вони оголошують одну закупівлю під одним кодом ДК 35740000-3 «Симулятори бойових дій» так як всі складові комплекту і програмне забезпечення належать до симуляторів бойових дій. Проте, нам відомі також Замовники, але їх менше, які проводять окремо закупівлю за кодом ДК 35740000-3 «Симулятори бойових дій» - Системи лазерного симулятору двостороннього вогневого контакту (комплект тренажерів для тактичної підготовки та тренування) без програмного забезпечення та Закупівлю на Програмне забезпечення системи лазерного симулятору двохсторонньго вогневого контакту за кодом ДК 48510000-6 «Пакети комунікаційного програмного забезпечення». Виникає питання у нас, як у учасників закупівель-наскільки правомірно об’єднувати програмне забезпечення разом з комплектом лазерних тренажерів під одну закупівлю та під один код ДК? Наскільки правомірно розбивати начебто цілісний комплект на окрему закупівля товарів та окрему закупівлі програмного забезпечення для таких товарі, але під різними кодами ДК? Дякуємо.
Відповідь
28.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
15 / 14
У бюджетної установи на початку року у річному плані закупівель було передбачено 83000,00 грн на оплату розподілу газу. Договір було заключено на 45000,00грн. Зараз, у зв’язку із збільшенням ціни та збільшенням обсягу, виникла необхідність у збільшенні суми договору на 30000,00 грн. Скажіть, будь-ласка, можна заключити додаткову угоду чи необхідно заключати новий договір і чи можливо здійснити закупівлю без застосування скороченої процедури зіславшись на відсутність конкуренції з технічних причин(ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»)
Відповідь
28.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
7 / 11
Наша організація до введення в дію нового закону про публічні закупівлі по певному коду закупила товар на суму 40 тис.грн. Після 19.04.2020 року, коли діє нова редакція закону, стала потреба про закупівлю товару по цьому самому коду на суму 20 тис. грн. Питання:1)Чи сумується дві суми разом і проводиться спрощена закупівля через електронну систему. 2) Чи не сумується і оформляється окремий договір та звіт
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2