Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1 / 0
Як вірно викласти звіт про закупівлю, яка здійсненна за тристоронньою угодою (2 замовника, які сплачують суму договору в рівних частинах, та 1 виконавець)? Чи вірно буде викладати такий договір тільки на свою частину суми коли в самому договорі прописана вся сума? Дякую.
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
11 / 17
Доброго дня! Чи зобовязані Замовники при проведенні спрощеної закупівлі керуватися ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі" при формуванні вимог тендерної документації та ст. 31 для відхилення тендерних пропозицій учасників? Чи існують інструкції які регулюють дії замовників спрощених закупівель?
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
10 / 21
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖІ-АГЕНТ», далі – Товариство, звертається із проханням надати роз’яснення щодо наступного питання. 07 травня 2020 року між Товариством та Ізмаїльською філією державного підприємства «Адміністрація морських портів України» був укладений Договір про постачання електричної енергії споживачу № 39-В-ІЗФ-20, який було розміщено на офіційному порталі ProZorro (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-03-25-000650-c). 01 серпня 2020 року вступила в дію Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», згідно якої тариф на послуги з передачі електричної енергії збільшився на 84,83 грн без ПДВ за 1 МВт*год, і становить 240,23 грн без ПДВ за 1 МВт*год. Відповідно до ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови Договору не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів (п.6 ч.5 ст. 41), зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (п.7 ч.5 ст. 41). На момент укладення Договору про постачання електричної енергії споживачу від 07 травня 2020 року № 39-В-ІЗФ-20, формула розрахунку тарифу на послуги з постачання електричної енергії споживачу мала вигляд: Тпост = Црдн + Мпост + Тпер, де Тпост – тариф на послуги з постачання електричної енергії споживачу; Црдн – середньозважена ціна на ринку «доба наперед» за поточний період; Мпост – винагорода постачальника за надання послуг з постачання електричної енергії споживачу (маржа постачальника); Тпер – тариф на послуги з передачі електричної енергії, встановлений НКРЕКП. На момент укладення Договору про постачання електричної енергії споживачу від 07 травня 2020 року № 39-В-ІЗФ-20, Тпер складав 155,40 грн без ПДВ за 1 МВт*год, який був чинним до 31 липня 2020 року включно. З 01 серпня 2020 року, згідно Постанови НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», Тпер почав складати 240,23 грн за 1 МВт*год. Товариство просить надати роз’яснення, чи є Постанова НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», згідно якої тариф на послуги з передачі електричної енергії збільшився на 84,83 грн без ПДВ за 1 МВт*год, і становить 240,23 грн без ПДВ за 1 МВт*год., підставою для зміни умов Договору, відповідно до ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 1
Кодимській районній раді необхідно заключити договір , предметом якого є "проектно-вишукувальні роботи з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування " (код ДК 021:2015:71350000-6 Науково технічні послуги в галузі інженерії ). Загальна вартість робіт за договором становить по двом об’єктам 70000 грн. (сімдесят тисяч гривень 00 коп. ) Згідно п.4 частини 5 статті 3 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі » та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель від19.09.2019 р. №114- IX “Дія цього Закону не поширюється на випадки , якщо предметом закупівлі є : - придбання , оренда землі , будівель , іншого нерухомого майна або майнових прав на землю , будівлі та інше нерухоме майно ». Запитання : Чи можна застосовувати п.4 частини 5 статті 3 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі » до предмета закупівлі , указаного в даному договорі , тобто не проводити спрощену закупівлю .
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
29 / 11
На початку року у річному плані закупівель було передбачено 83000,00 грн. на оплату розподілу газу. Договір було заключено на 45000,00грн. Зараз, у зв’язку із збільшенням ціни та збільшенням обсягу, виникла необхідність у збільшенні суми договору на 30000,00 грн. Скажіть, будь-ласка, можна заключити додаткову угоду чи необхідно заключати новий договір?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2