Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3401 / 3458
Лікарня (КНП) здійснює закупівлі за рахунок коштів НСЗУ та обласного бюджету (як одержувач бюджетних коштів на оплату енергоносіїв). Чи необхідно комунальному підприємству на власному сайті оприлюднювати обґрунтування технічних, якісних характеристик та очікуваної вартості конкурентних закупівель згідно постанови КМУ від 16.12.202 № 1266?
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3327 / 3699
Нам, Мигіївській сільській раді потрібно укласти 2 договори про забезпечення компенсаційних виплат перевізнику за перевезення пільгової категорії громадян (учасники АТО та пенсіонери) сума договорів складає до 200 000,00 грн. У нас один перевізник який виграв конкурс на перевезення за маршрутами. Чи потрібно оприлюднювати план,"Договір про забезпечення компенсаційних виплат перевізнику за перевезення пільгової категорії громадян" та як зареєструвати договора без проведення закупівлі в системі ProZorro?
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2834 / 2704
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, якщо новостворене ОТГ ще не встигло провести тендер "природній газ". На якій умові ми можемо заключити тимчасове постачання, поки не проведемо торги по даному предмету (природій газ) та яким чином оприлюдними дану угоду?
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3318 / 3213
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи не суперечить законодавству з питань публічних закупівель складання річних планів закупівель до набуття чинності законом про державний бюджет на відповідний рік. Адже в новій редакції Закону про публічні закупівлі передбачено, що у річному плані закупівель наводиться інформація про розмір бюджетних призначень. А, як відомо, бюджетні призначення виникають лише після прийняття закону про державний бюджет. Надані в інформаційній панелі роз'яснення МЕРТ вочевидь були актуальними для попередньої редакції Закону, в якій стаття 4 (планування закупівель та інші передумови здійснення закупівель) не була так детально розписана, як це зроблено у чинному документі, і не містила згадки про бюджетні призначення. Заздалегідь вдячний!
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3151 / 3269
У підприємства, яке є Замовником в розумінні Закону, є потреба у закупівлі послуг з Проведення технічного обслуговування і/або ремонту автомобіля (-ів) Замовника з одночасним використанням при цьому запчастин та витратних матеріалів Виконавця(ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання). Річна потреба вартості таких послуг до 50 тисяч гривень. Чи може замовник закуповувати такі послуги складовою яких є витратні матеріали Виконавця(гальмівні диски та колодки, фільтра повітряні, масляні та фільтра салону, олива моторна, очисник спрей, тощо).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2