Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1802 / 1870
Відповідно до п. 6 Розділу X ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗУ "Про публічні закупівлі" договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Оскільки вказаний Закон визначає межі строку дії договору, на який його було укладено, просимо роз'яснити чи не суперечитиме Закону укладання, до закінчення строку його дії, додаткової угоди про продовження дії цього договору?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2103 / 2075
Ч.3. ст. 15 Закону України «Про публічні закупівлі» строк для подання тендерних пропозицій встановлюється відповідно до абзацу другого частини третьої статті 20 цього Закону, розкриття тендерних пропозицій відбувається у порядку, передбаченому абзацом третім частини першої статті 28 цього Закону, розгляд та оцінка тендерних пропозицій відбуваються у порядку, передбаченому частинами другою і дванадцятою статті 29 цього Закону. Абз. 2 ч.3 ст. 20 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону, строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше, ніж 30 днів з дня його оприлюднення. Ч. 3. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро. Курс євро визначається згідно з офіційним курсом, установленим Національним банком України станом на дату оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі. Враховуючи вищевикладене, чи передбачає Закон України «Про публічні закупівлі» укладення рамкових угод за результатами процедури відкритих торгів, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2182 / 2228
Необхідно відмінити спрощену закупівлю на етапі кваліфікації переможця.Замовником виявлено помилки в оголошенні,які наразі вже неможливо виправити.Посилання на які статті і пункти Закону,а також яку причину відміни закупілі потрібно зазначити у Протоколі про прийняття рішення про відміну?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1463 / 1440
Провести закупівлю в 2021 році до 50 тис. без використання електронної системи телекомунікаційних послуг. В наявності договір 2014 року. Надавачі послуг відмовляються надавати договір 2021 року, а пропонують додаткову угоду. Чи правомірно вимагати переуклати договір в 2021 році.
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1587 / 1559
11.01.21р заключений договір на поставку картоплі за результатами аукціону по ціні 9 грн-кг Згідно даних Держстат ціна на картоплю складає по Україні 10.15грн-кг, а по Сумській області 10-11 грн-кг Перша поставка проведена по ціні 9грн-кг. Чи можливо підняти ціну на 10 відсотків 30.01.21 коли в договорі на поставку є пункт--збільшення ціни на одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми визначеної в договорі про закупівлю, -не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2