Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1675 / 1752
Доброго дня, підкажіть будь ласка, у річному плані запланована сума на послуги, яка перевищує 50000 грн., але на цю суму повино бути 2 постачальника інтернет послуг (основний та резервний) по вимогам використання обладння . Як у даному випадку провести спрощену процедуру?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1898 / 1954
Між Київським національним торговельно-економічним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ" за результатом відкритих торгів було укладено Договір про закупівлю товару від 21.02.2020 № 156 за ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, батон, лаваш). Посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-09-001574-c Додатковою угодою до Договору від 23.12.2020 дію договору продовжено до 26.02.2021 року. Відповідно до ч.6 ст. 41 Закону дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Маючи намір збільшити суму договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, чи має Замовник включити дану суму до Річного плану закупівель на 2021 рік, як таку, що має бути «затверджена в установленому порядку». Оскільки, згідно ч. 1 ст. 4 Закону до Річного плану закупівель включаються закупівлі згідно наявної потреби, а даний предмет закупівлі відсутній в переліку товарів, визначених у частинах п’ятій і шостій статті 3 цього Закону, що передбачає випадки для здійснення яких цей Закон не застосовується. Чи означає це, що в Річному плані закупівель на 2021 рік, має бути передбачено суму, на яку буде укладено додаткову угоду на збільшення суми договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, оскільки саме в 2021 році виникла потреба у поставці товару та розрахунки будуть проведені саме в 2021 році?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2094 / 2125
Чи можливо збільшити ціну за товар на 10 % від ціни яка була зазначена в тендерній документації у звязку з коливанням ціни на хліб та заключити прямий договір через переговорну процедіру
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1796 / 1775
Чи є можливість оголошувати відкриті торги, якщо попередні відкриті торги з ти ми ж умовами знаходяться в стані прийому пропозицій?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1937 / 1989
Відповідно до вимог частини 1 статті 7 ЗУ "Про оборонні закупівлі" державний замовник складає та затверджує трирічний та річний плани закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, вносить зміни до них. Ці плани та зміни до них попередньо погоджуються з комітетом Верховної Ради України, до повноважень якого належать питання національної безпеки, оборони та розвідки. Відповідно до вимог частини 4 статті 9 ЗУ "Про оборонні закупівлі" за короткострокового бюджетного планування оборонних закупівель державні замовники складають трирічний та річний плани закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, вносять зміни до них. Ці плани та зміни до них попередньо погоджуються з комітетом Верховної Ради України, до повноважень якого належать питання національної безпеки, оборони та розвідки. Просимо надати роз'яснення чи повинен замовник, у разі проведення спрощених торгів із застосуванням електронної системи закупівель у відповідності до вимог ЗУ "Про оборонні закупівлі" під час проведення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони (не Державного оборонного замовлення) погоджувати річний план та зміни до нього з комітетом Верховної Ради України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2