Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1935 / 2010
Доброго дня! 20.09.2020 року нами була опублікована закупівля- Відкриті торги. Умови договору- надання послуг до 3.12.2020 року. Взяли участь три Учасника. Проведена робота по вивченню Цінової пропозиції кожного з Учасників, в процесі чього були діскваліфіковані 2 Учасника. Далі, ними подані скарги до АМКУ. Після розгляду яких, були надані вимоги щодо повернення другого Учасника на кваліфікацію. Після виконання умов АМКУ другому Учаснику 13.01.2021 року Повідомлено про намір укласти Договір. Як бути з тим, що у ТД істотною умовою Договору є строки виконання умов договору та надання послуг - до 31.12.2020 року. Чи можемо ми, як Замовник Протоколом подовжити строк дії договору та строк надання послуг?
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1701 / 1767
Прошу повідомити, чи потрібно проводити тендер на роботи, сума яких менша ніж півтора мільйони гривень?
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1622 / 1638
Прошу Вас роз’яснити чи є чинним Сертифікат відповідності виданий на товар, органом з оцінки відповідності, який не має відповідної сфери акредитації від Національного агентства з акредитації України на видачу даних сертифікатів? Чи повинен замовник приймати його як належне підтвердження відповідності? В умовах ТД зазначено, що сертифікат відповідності на товар видається органом з оцінки відповідності/органом з сертифікації, без зазначення обов’язку мати даним органом відповідної акредитації від Національного агентства з акредитації України на видачу сертифікатів відповідності на конкретний товар. Чи буде порушенням законодавства прийняття його замовником якщо в Законі України «Про публічні закупівлі» п5 ст. 23 зазначено, що Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1687 / 1760
Доброго дня! Надайте будь-ласка роз’яснення щодо наступної ситуації: Між Замовником та Постачальником було укладено договір про постачання товару, який діє до 31.12.2020. Постачальником було порушено умови договору (товар не було поставлено), були нараховані штрафні санкції. Договір не є виконаним та не є розірваним (в даний час ведеться претензійно-позовна процедура). При оприлюдненні інформації про виконання договору на ел.майданчику Замовник має змогу обрати статус договору: «Виконано», «Розірвано», «Діє». Який статус договору буде доцільно обрати у даній ситуації?
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1820 / 1821
Доброго дня. Ми, міжрайонне управління водного господарства є бюджетною установою та надаємо платні послуги, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів, зокрема надаємо послуги, пов’язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних джерел для поливу зрошуваних або зволоження осушених земель, промислових і комунальних потреб, а також поливу городів, садів і богарних земель та наповнення наливних водойм. Просимо Вас надати роз’яснення чи маємо ми віднести наше підприємство та застосувати положення п. 5 ч.2 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» для цілей пункту 4 частини першої цієї статті діяльність в окремих сферах господарювання - діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер: проведення зрошувальних, осушувальних або осушувально-зволожувальних меліоративних заходів, якщо обсяг води, що використовуватиметься для постачання питної води, становить більш ніж 20 відсотків загального обсягу води, одержання якої забезпечують зрошувальні чи осушувальні системи» та з урахуванням того, що така діяльність не здійснюється на комерційній основі. Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2