Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9898 / 9778
Доброго дня! Відповідно до вашого листа № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 замовником застосовується переговорна процедура закупівлі відповідно до статті 35 Закону, якщо ним було двічі відмінено тендер у розумінні цього Закону через відсутність достатньої кількості учасників. Прохання пояснити, що таке "двічі відмінено тендер у розумінні цього Закону через відсутність достатньої кількості учасників" для вікритих торгів вартістю встановленою частиною 4 статті 10 Закону (процедура з публікацією на англійській мові). Скільки учасників має подаватись до такої процедури і скільки повинно дійти до оцінки щоб говорити про те, що їх не достатньо?
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11249 / 11286
Доброго дня! Прошу надати відповідь на таке питання. Замовником було проведено переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” – у зв’язку з тим, що процедуру відкритих торгів було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Договір про закупівлю був складений та підписаний в обумовлені законодавством терміни. Однак, зазначений договір не був зареєстрований в казначействі на підставі того, що він не відповідає основним вимогам с.36 Закону (відсутній класифікатор продукції, відсутній пункт договору, щодо зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; відсутній пункт щодо статті 23 Бюджетного кодексу України «бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення») Із зазначених причин та відповідно до ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України складено Додаткову угоду про дострокове розірвання зазначеного Договору за згодою сторін. При цьому жодних поставок товару та проплат за договором на момент його розірвання не було (сторони не приступили до виконання договору). При цьому залишилась потреба у придбанні Товару, договір щодо поставок якого було розірвано. Питання: чи має право замовник у даній ситуації згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону повторно провести переговорну процедуру закупівлі на цій же підставі (попередньо відмінені тендери через недостатню кількість учасників) з тим же Учасником? Адже Закон прямо не забороняє можливості повторного застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону без оголошення нових відкритих торгів. Усі вимоги до учасників, технічні, якісні і навіть кількісні характеристики предмета закупівлі, а також його очікувана вартість залишаються незмінними. Заздалегідь вдячні!!!
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8175 / 8134
У січні 2018 року за переговорною процедурою закупівлі укладено договір на постачання електричної енергії.У березні отримано довідку на додаткові кошти для закупівлі електричної енергії(збільшення обсягів предмету закупівлі)Як має діяти тендерний комітет?Нова процедура закупівлі чи додаткова угода до діючого договору?
Відповідь
20.03.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6021 / 6124
З початку року установою проведено переговорну процедуру закупівлі з ПАТ «Київенерго» та за результатами чого, укладено угоду щодо закупівлі електричної енергії. На сьогоднішній день створено нову структуру ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» яка є правонаступником ПАТ «Київенерго» згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» запропонувала установі укласти додаткові угоди до договорів щодо закупівлі електричної енергій (укладений у 2018 році) та на поставку електричної енергії (укладений у 2007 році). У зв’язку з цим, просимо надати роз’яснення щодо правомірності в укладанні додаткових угод з новоствореною юридичною особою ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».
Відповідь
19.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8949 / 9023
Просимо надати роз’яснення ч. 4 ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» з приводу вказаного терміну не підписання учасником Договору, вказаного в дужках (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування). Даний термін слід застосовувати при проведенні переговорної процедури закупівлі з підстав визначених лише пунктом 3 частини другої ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі», чи вони застосуються до всіх підпунктів ч. 2 ст. 35. Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2