Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.06.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1386 / 1366
Згідно абзацу 3 пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) у разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель, а саме в оголошенні про проведення відкритих торгів, таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше чотирьох днів. Тобто продовжений строк обчислюється з дати внесення змін, а не з дати їх оприлюднення. З якого моменту розраховувувати строк 4 дні? З моменту оприлюднення в ЕСЗ змін: чи затвердження змін протоколом, яке можна оприлюднити протягом одного дня з дня його затвердження (тобто +1 день) ?
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3475 / 3351
Відповідно до частини другої статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник має право з власної ініціативи внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів. Роз'ясніть, будь ласка, як правильно обраховувати вказані строки. Мова ведеться про те, що від моменту внесення замовником змін до тендерної документації ще додаємо 7 календарних днів і таким чином продовжуємо кінцевий строк для подання тендерних пропозицій на таку кількість днів, незалежно від вже встановленого кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Чи що внесення змін до тендерної документації можливо лише не менше ніж за 7 календарних днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, встановленого під час розміщення оголошення про закупівлю, І в такому випадку фактично ніякого продовження немає. Бо із Закону та наявних роз'яснень не зрозуміло, як правильно обраховувати вказані строки продовження,
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3810 / 3817
Доброго дня! Підкажіть, чи має право замовник вносити зміни в оголошення процедури відкриті торги (безпосередньо змінювати інформацію в електронних полях на майданчику) чи згідно Закону зміни можна вносити тільки в тендерну документацію і додатки до неї? І друге запитання, чи може замовник змінювати кількість товарів у вже оголошеній закупівлі без зміни очікуваної вартості?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4156 / 4214
Цікавить запитання з приводу внесення змін до тендерної документації за старою редакцією Закону. Якщо на веб-порталі Уповноваженого органу було оприлюднено нову редакцію тендерної документації, додаток 2 до тендерної документації та перелік змін, що вносяться до неї, проте положення додатку 2 до тендерної документації, до яких вносилися зміни, не відображені у вигляді закреслених даних, чи порушено вищезазначеним вимоги абзацу другого частини другої статті 23 Закону?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4152 / 4268
Вітаємо! Просимо надати роз'яснення по наступній ситуації. У зв’язку зі строками проведення процедур закупівель з публікацією англійською мовою, коли між оголошенням процедури та аукціоном ціна товарів, що мають значну волатильність, може суттєво змінюватися та існуючою вимогою прив’язки процедури закупівлі до позиції Річного плану, чи є можливість змінювати кількість продукції у разі підвищення ціни за одиницю або зменшувати загальну очікувану вартість у разі зменшення такої ціни у встановлені Законом України «Про публічні закупівлі» строки, коли замовник може вносити зміни у тендерну документацію. В першому випадку очікувана вартість процедури не змінюється, у другому буде менша, ніж за річним планом. Завчасно дякуємо за відповідь!
Відповідь
1 2 3 4 5
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2