Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
617 / 578
Замовником у 2019 році проведено відкриті торги на закупівлю: ДК 021:2015 - 4500000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. За результатами торгів укладено договір зі строком дії до 31.01.2021. У 2019 році виконані загальнобудівельні роботи на першу чергу. Друга черга робіт передбачена на 2020 рік. У 2020 році виникає необхідність в коригуванні проектної документації. Після коригування проекту необхідно проводити нові відкриті торги на виконання будівельних робіт у 2020 році чи можна виконувати роботи за договором, укладеним у 2019 році? Дякую.
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
834 / 748
1. Державне підприємство згідно додатку до річного плану закупівель на 2019 рік уклало договір на суму 55000 грн на строк до 31.12.2020 року, оприлюднено звіт про укладений договір. В 2019 році за цим договором сплачено 25000 грн. В 2020 році планується сплатити ще 30000 грн. Чи потрібно вносити в додаток до річного плану закупівель на 2020 рік відповідний предмет закупівлі на суму 30000 грн? 2. Державне підприємство згідно додатку до річного плану закупівель на 2019 рік уклало договір на суму 60000 грн на строк до 31.12.2020 року, оприлюднено звіт про укладений договір. Оплата 60000 грн за цим договором планується у 2020 році. Чи потрібно вносити в додаток до річного плану закупівель на 2020 рік відповідний предмет закупівлі на суму 60000 грн?
Відповідь
20.01.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1091 / 905
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону № 922, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток, у разі якщо замовником було двічі скасовано тендер через відсутність достатньої кількості учасників. У такому разі предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. При цьому, торги може бути відмінено частково (за лотом) (абз. 9 ч. 1 ст. 31 Закону № 922). Якщо торги відмінено частково за лотом чи можна провести на цей лот переговорну процедуру?
Відповідь
20.01.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
623 / 608
Доброго дня. При оприлюдненні оголошення було допущено помилку: в "очікуваній вартості" зазначено суму "без ПДВ" замість "з ПДВ". На жаль, цю помилку було помічено після аукціону на етапі кваліфікації переможця. Тендерна пропозиція потенційного переможця "з ПДВ" і не перевищує очікувану вартість замовника. Однак чи є це суттєвою помилкою для замовника щоб відмінити торги? Адже внесення змін уже неможливе. Дякуємо!
Відповідь
20.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
660 / 627
Новою редакцією Закону України «Про публічні закупівлі», яка набирає чинності з 19.04.2020 року, визначений перелік замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону. ДП «Кіровоградстандартметрологія», як державне комерційне підприємство,ЗАМОВНИК, на нашу думку, не підпадає під дію положень статті 2 вищезазначеного закону. Хочеться почути вашу думку з зазначеного птання. Дякую.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2