Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
681 / 661
Чи можлива зміна сторони договору, а саме: виконавця, після його укладення та в процесі виконання. Якщо так, то яка процедура та якими нормативними актами слід керуватися.
Відповідь
09.12.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
769 / 713
Нами були проведені відкриті торги за ДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання очікуваною вартістю 770000 грн., пройшов аукціон, визначено переможця, заключено договір, інформацію про договір № 47 та саму сканкопію договору оприлюднено на сайті еклектроної системи закупівель. Також додактово було оприлюднено звіт про укладений договір №47. Відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" звіт про укладений договір публікується у разі коли не використовується електронна система закупівель, а якщо ми використовували електронну систему закупівель і оприлюднили одночасно звіт про укладений договір чи є це порушенням?
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
739 / 652
ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" № 922-v111 від 25.12.2015 року визначено "для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу(осіб) . Питання: слово "або" смущає. Чи можна на підприємстві одночасно утворювати тендерний комітет і уповноважену особу, при цьому тендерний комітет буде виконувати тендерну процедуру по одному напрямку , а уповноважена особа іншу. Дякую.
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1011 / 866
Підкажіть, Замовником встановлена вимога щодо подання у складі тендерної документації учасника довідки про виконання аналогічного договору з копією такого договору. Відповідно до інформації в ЄДР фізичних осіб та підприємців я, як фізична особа підприємець, припиняв свою діяльність на декілька місяців і знову її поновив зареєструвавшись фізичною особою-підприємцем повторно у новому періоді. Відповідно маю аналогічні договори виконані у період попередньої реєстрації підприємцем за попередній рік. Чи будуть такі аналогічні договори взяті до уваги як досвід учасника і чи не містить Законодавство України обмежень, що договори попередньої реєстрації учасника підприємцем є не дійсними чи не можуть бути взяті як аналогічні і відповідно як учасника закупівлі процедури відкритих торгів буде відхилено, як такого що не надав відповідний аналогічний договір? Дякую.
Відповідь
05.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
759 / 729
З метою запобігання порушень у сфері державних закупівель просимо надати роз’яснення щодо закупівлі робіт з будівництва та реконструкції. Сільська рада планує здійснити роботи по об’єкту «Реконструкція мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, пров. Шкільний, с. Семенівка, Мелітопольського району». Згідно отриманого експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації загальна кошторисна вартість будівництва складає 1571,105 тис. грн., у тому числі будівельні роботи – 1354,601 тис. грн., обладнання, меблі, інвентар – 67,671 тис. грн., інші витрати – 148,833 тис. гривень. Відповідно до зазначеного сільської радою було укладено договір на виконання проектно-кошторисної документації (з проведенням експертизи проекту) на суму 35,2 тис. гривень. Вартість робіт на здійснення технічного нагляду складає 31,49 тис. гривень, вартість здійснення авторського нагляду складає 3,24 тис. гривень. Вартість підрядного контракту на виконання робіт з реконструкції складає 1 499 674,62 гривень. На усі види витрат укладаються окремі договори, суми по яких не перевищують вартісні межі, визначені у частині 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме суму 1500,0 тис. гривень. Просимо надати роз’яснення, чи повинна сільська рада оголошувати відкриті торги на закупівлю робіт з реконструкції об’єкту на суму 1 499 674,62 гривень, або можливо здійснити закупівлю без застосування електронної системи, шляхом розміщення звіту про укладений договір.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2