Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
772 / 731
Чи може агент ( по агентському договору) приймати участь в державних закупівлях від імені принципала та корисистуючисть його документами ( в тому числі сертифікатом на систему НАССР та ІSO)?
Відповідь
11.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
669 / 677
Доброго дня! Публічне акціонерне товариство уклало договір на постачання запасних частин до автомобілів за кодом ДК021:2015: 31610000-5 (електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів). Сума договору складає 440 тис. грн. (згідно Закону про Державні закупівлі до порогова вартість предмету закупівлі не перевищує 1 млн.грн) Запитання 1. Чи є обовязковим додаток до договору "Специфікація", так як не можливо визначитись з переліком необхідних запасних частин та їх кількості. В товаристві 620 одиниць техніки, купуються запчастини згідно щоденних актів дефектовки. Запитання 2. В умовах договору вказаний строк дії договору до 28.11.19р., та внесений такий пункт: "у разі відсутності до дати закінчення чергового строку дії Договору офіційного повідомлення рекомендованим листом від будь-якої із сторін до іншої сторони про небажання продовжувати договірні відносини, строк дії договору вважається кожного разу автоматично продовженим до 28.11. наступного року включно". На даний час залишок суми по договору складає 221 тис. грн. 1. Чи зобовязані ми заключати додаткову угоду на продовження терміну дії договору? 2.Чи маємо право працювати по даному договору до повного його виконання в наступних роках? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
962 / 854
Замовником за результатами відкритих торгів укладено договір з переможцем відкритих торгів. Оприлюднено його до електронної системи закупівель. Пізніше встановлено що в сумі договору допущено помилку замість суми визначеної за результами аукцону - 19990 грн. вказано суму 19900 грн. (на 90 грн. меншу). Казначейство відмовляється реєструвати договір оскільки він відрізняється від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону з посиланням на ч.4. ст 36 Закону. Додаткову угоду про виправлення допущеної помилки не приймає через відсутність підстав в Законі збільшувати сумму укладеного договору (ч.4 ст. 36 Закону). Надайте будь ласка як правильно вчіинити замовнику в цій ситуації.
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
900 / 831
З ментою максимальної економії та ефективності(оскільки Замовник є платником ПДВ) в тендерній документації закупівлі UA-2019-11-29-001806-c Замовник вказав наступну інформацію: "до оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить загальну вартість тендерної пропозиції кожного окремого учасника, без урахування включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ)"(п.1.2. ч. 1 розділу V тендерної документації). При цьому очікувана вартість в річному плані UA-P-2019-11-29-007690-b зазначена з урахуванням всіх податків та зборів, в тому числі ПДВ. В результаті проведення закупівлі переможцем може стати як платник, так і не платник податку на додану вартість. Однак, у разі якщо переможцем стає платник ПДВ вартість договору буде відрізнятися від вартості визначеної за результатами аукціону на суму ПДВ. Системою Prozorro реалізацію такої закупівлі з червня 2019 року функціонально передбачено. Однак, чи не буде такий договір нікчемним, оскільки в ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону?
Відповідь
10.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
940 / 946
Замовник провів двічі процедуру відкритих торгів по річному плану на 2019 рік. Чи можливо переговорну процедуру по п.4 ч.2 ст.35 провести по річному плану на 2020 рік (без зміни будь-яких вимог)?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2