Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
349 / 349
Підприємство у тарвні 2020р. опубліковало план на закупівлю друкарських послуг на суму 36 000 грн. та уклало договір без застосування електронної системи закупівель на 36 000 грн., а тепер потрібно ще закупити такий же товар по тому же коду ДК, але на суму 160 000грн. Питання. Чи можна зараз внести зміни у Річний план закупівель та провести спрощену закупівлю на суму 160 000грн.? Буде порушенням чи ні проведення зараз спрощенної закупівлі? Чи не буде це діленням предмету закупівлі на частини з метою уникнення спрощенної закупівлі? Дякую
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
304 / 304
Відповідно до ч. 16 ст. 29 Закону України "Про публічні закупівлі" якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Питання: що мається на увазі під "виправленням невідповідностей"? Якщо тендерною документацією вимагалося подання аналогічного договору з всіма додатками, учасник завантажив все окрім Додатку №3 "Календарний графік виконання робіт". Чи може замовник надати по вищезазначеній статті право учаснику виправити помилку шляхом дозавантаження відсутнього документу - додаткової угоди? Чи дане право стосується лише виправлення неточностей і помилок в завантажених файлах?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
385 / 349
ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (далі – Інститут), підпорядкований Міністерству освіти і науки України, є замовником у трактуванні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). У діяльності Інституту виникла потреба закупівлі послуги з «Модернізації програмно-апаратного комплексу «Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту»» (ПАК «АІКОМ») за кодом ДК 021:2015: 72212600-5 «Послуги з розробки програмного забезпечення для баз даних та операційних систем». Очікувана вартість на зазначену послугу складає 3 млн. грн, у зв’язку з цим закупівля має бути проведена за процедурою відкритих торгів. Метою закупівлі послуг за процедурою відкритих торгів з використанням системи порталу prozorro.gov.ua є підвищення якості послуг на модернізацію ПАК «АІКОМ» та підбір кваліфікованого учасника, бажано з досвідом роботи в освітніх проектах. Останнє пов’язано з специфікою розроблення чи модернізації саме освітніх інформаційних систем у зв’язку зі складністю та багаторівневістю (заклад освіти, територіальні органи управління освітою, Міністерство освіти і науки України) їх функціонування, а також суспільною важливістю якісного інформаційного комплексу освітнього менеджменту для багатьох сторін (батьки, учні, педагоги, управлінці тощо). Для проведення нами зазначеної закупівлі послуг згідно вимог Закону, просимо надати роз’яснення з наступного. Інститут для досягнення мети торгів мав би указати в тендерній документації до закупівлі на модернізацію ПАК «АІКОМ» однією з основних вимог до учасників відкритих торгів досвід з розробки або модернізації освітніх інформаційних систем та на підтвердження відповідного досвіду вимагати в учасників: сканкопію оригіналу аналогічного договору (з усіма додатками, додатковими угодами до нього), сканкопії оригіналів актів прийому-передачі наданих послуг/виконаних робіт, які свідчать про повне виконання аналогічного договору. Чи не буде дана вимога вважатися дискримінаційною щодо учасників відкритих торгів відповідно до вимог частини 4 статті 5, частини 4 статті 22 Закону (замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників)?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
324 / 304
Замовником будівництва на 45 млн. грн. та відповідно і закупівлі у 2019 році виступала РДА, зараз є потреба змінити замовника на УКБ Рівненської ОДА.(потрібно змінити головного розпорядника коштів державного бюджету). Чи є потреба проводить ще раз нову закупівлю на нового замовника, чи це можна врегулювати додатковими угодами???
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
246 / 269
Доброго дня! Потрібна консультація з такого питання. ми є платники ПДВ, в перше приймаємо участь у закупівлі без ПДВ, нашу компанію визнали переможцем у закупівлі https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2020-06-15-002407-b В рамках реалізації Грантового проєкту, Донаром проекту виступає Європейський Союз, договір підписуємо без ПДВ. Нам дали копію реєстраційної карти проекту(програми). Які наші подальші дії, як все документальо зробити і провести?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2