Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5596 / 5533
Згідно зі ст. 16 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено встановлення такого кваліфікаційного критерію як "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору". Чи буде порушенням, якщо Замовник в тендерній документації зазначить на підтвердження зазначеного критерію надання двох та більше аналогічних договорів?
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4887 / 4926
Підкажіть будь ласка, у разі внесення змін до тендерної документації, чи потрібно змінювати дату кінцевого строку подання пропозицій, якщо до цієї дати залишилось більше ніж сім днів
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6952 / 6872
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись у наступній ситуації. Замовник (орган місцевого самоврядування) оголосив процедуру відкритих торгів на закупівлю техніки. Під час оголошення очікувана вартість закупівлі складала 1500000,00грн. Через декілька днів після оголошення відкритих торгів на зазначену закупівлю були виділені додаткові кошти – 200000,00грн., тобто загальна закладена вартість придбання зазначеної техніки вже складає 1700000,00грн. Питання: 1) Чи можливо (буде правомірним) внести зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 2) Чи взагалі потрібно вносити зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 3) Як в даному випадку діяти тендерному комітету?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5436 / 5399
У абзаці 15 Частини 3 Статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" говориться про те що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи і послуги, що підлягають закупівлі відповідно до угод, що укладаються центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національної безпеки, у воєнній сфері, сфері оборони і військового будівництва із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі. Закупівля таких товарів, робіт і послуг здійснюється згідно з правилами і процедурами, установленими відповідними спеціалізованими організаціями. Чи означає це, що підприємства, які відповідно до угод, укладених з Міністерством оборони України, на розроблення, виготовлення, реалізацію, ремонт, модернізацію та утилізацію озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї, організацію, координацію, а також безпосереднє постачання товарів, виконання робіт та надання послуг на виконання державного оборонного замовлення, звільняються від обов’язкового проведення процедури публічних закупівель (тендерів) на авторизованих електронних майданчиках?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5707 / 5591
Згідно розяснення мін.економіки №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 "Щодо закупівлі робіт" вказувалось, що якщо роботи проводяться по окремому обєкту, на який складений окремий обєктний кошторис, їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, встановленими частиною першою статті 2Закону. Чи правильно я розумію, що якщо у мене є однотипні види робіт (роботи з встановлення лічильників газу, але у цих робіт є окремий проект на кожні роботи з встановлення (на кожну квартиру для встановлення лічильника робиться окремий проект)я роблю додаток до річного плану і вказую кожну роботу в окремій колонці, прицому ці роботи не потрібно обєднувати в один предмет закупівлі і оголошувати відкриті торги оскільки кожна робота з встановлення лічильника має свій окремий проект і адресу?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2