Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5978 / 5615
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення. Якщо очікувана вартість багатолотової закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, але учасник торгів подає тендерні пропозиції стосовно декількох частин предмета закупівлі (декількох лотів), очікувана вартість яких в сумі не дорівнює та не перевищує 20 мільйонів гривень, чи зобов’язаний цей учасник відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» мати затверджену антикорупційну програму та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3950 / 3931
Дайте, будь ласка, відповідь за якою цифрою показника Єдиного закупівельного словника визначається предмет закупівлі. В листі від 22.11.2016р. № 3302-06/37708-07 немає чітко визначеної цифри.Якщо брати 5 цифру в нас буде допорогова закупівля, а якщо по 4 цифрі - то потрібно проводити відкриті торги. Якщо провести процедуру допорогової закупівлі через Прозорро по 5 цифрі чи буде це порушенням Закону? Чи є вже зміни до Порядку в частині конкретизації показника предмета закупівлі? Дякую.
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4334 / 4409
Наше підприємство є юридичною особою, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (закупівлі здійснюються за власні кошти) та є замовником у розумінні Закону України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року. З 13.06.2012 р. в Україні набрав чинності ЗУ «Про доступ до публічної інформації», який 2015 року поповнився новою ст.101 стосовно публічної інформації у формі відкритих даних. Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах. Згідно з Положенням від 21.10.2015 року №835 всі розпорядники публічної інформації зобов’язані оприлюднювати у формі відкритих даних річні плани закупівель. Журнал «Радник» за грудень 2016 наводить список який демонструє, що суб’єктам господарювання державних та комунальних секторів, які не отримують кошти бюджету не потрібно оприлюднювати річні плани закупівель на веб-порталівідкритихданих за адресоюhttp://data.gov.ua, а лише на порталі http://prozorro.gov.ua. Просимо надати роз’яснення, чи потрібно нашому підприємству публікувати річні плани закупівель на сайті http://data.gov.ua відповідно до вищевказаних нормативних документів?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3470 / 3288
Підкажіть будь-ласка, як замовнику відображати звіт про укладений договір на сайті Prozorro, якщо наприклад в договорі передбачена закупівля запчастин до автомобіля, асортимент яких дуже великий та може включати більше сотні позицій? При оформлені договору асортимент чітко не вказаний, оскільки закупівля здійснюється у разі потреби та надаються специфікації при поставці товару.
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5291 / 5223
Два рази були відмінені відкриті торги по закупівлі газу на 17 рік, оголошення опубліковувалися в грудні 16-го, предмет закупівлі зазначався по двох ДК 021:2015: 09123000-7 — Природний газ та ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані. Причина - подання менше двох пропозицій, жоден з трейдерів не подав тендерні пропозиції, лише місцевий Газзбут подав. З 01.01.17 діє лише ДК 021:2015. Чи можна розпочати переговорну процедуру чи потрібно знову подавати оголошення на відкриті торги втретє. Умови проведення переговорної процедури за п.4 ч. 2 ст. 35 (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі ... не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Чи можливо в даному випадку розглядати предмет закупівлі як такий, що по-суті не був змінений, при тому що його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника залишаться незмінними?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2