Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
393 / 384
Доброго дня. 25.03.2020 року оголошена допорогова закупівля через електронний майданчик zakupki.prom.ua UA-2020-03-25-002041-b. взв"язку з відмовою двох учасників від закупівлі. Підписаний договір 23.04.2020 року. Казначейська служба не реєструє даний договір, наголошує на відміні закупівлі в звязку з введенням в дію нового ЗУ "Про публічні закупівлі". Які наші дії?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
372 / 384
Доброго дня " Чи є у вас зразок положення про тендерний комітет , відповідно до нового закону про закупівлі? Дякуємо
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
463 / 443
Чи правомірно буде здійснити визначення предмета закупівлі з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки окремо для кожного об`єкта
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
357 / 351
За результатами закупівлі укладено договір, який заплановано було фінансувати з коштів обласного бюджету, але відповідно до розпорядження КМУ кошти виділено не було, можливості фінансування з інших джерел відсутні, даний договір зареєстрований в органах казначейства. Будь ласка підкажіть яким чином розірвати даний договір, якщо його умовами не передбачено розірвання з таких причин?
Відповідь
28.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
390 / 391
З метою захисту свого конституційного права на працю, переконливо прошу в якомога стислий термін надати мені в електронній та паперовій формах роз’яснення щодо реальної можливості або неможливості участі в процедурах публічних закупівель зважаючи на підстави, визначені п.п.3;6 ч.1 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2