Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
10 / 9
Доброго дня! питання щодо застосування КЕП учасником: 1. з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі . в Тендерній документації присутня зазначена вимога. чи відноситься відсутність КЕП учасника на тендерній пропозиції до помилок, які Замовник має дати можливість учаснику виправити? 2. у разі, якщо на тендерну пропозицію учасника накладено КЕП не тієї особи, щодо якої надано документи про повноваження, чи має Замовник зазначати це в повідомленні про усунення недоліків і давати учаснику 24 години на виправлення цього? виправлення в цьому випадку має бути у вигляді дозавантаження в систему документу, що підтверджує повноваження особи, яка накладала КЕП?
Відповідь
17.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
19 / 14
Чи має право Замовник проводити закупівлю за процедурою відкритих торгів, якщо очікувана вартість такої закупівлі підпадає під поняття "Спрощена закупівля"?
Відповідь
17.07.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
16 / 15
договір на постачання природного газу діє до 31.12.2020. Ціна договору 42тис.грн., з 01.04.2020 ціна договору 58тис.грн. Чи дозволяється збільшити додатковою угодою ціну договору на 24 тис.грн.?
Відповідь
17.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
15 / 26
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 11.07.2020 р. № 1329 про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 2668 було встановлено нові тарифи на послуги з передачі електричної енергії. Зміна тарифу відбулася з 155,40 грн/МВтгод на 240,23 грн/МВтгод, що складає 54,59 % від попередньої вартості. Постачальник вимагає зміну ціни за одиницю по договору з урахуванням вищевказаного збільшення за послуги з передачі електричної енергії. Чи правомірно керуватися п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" і визначати зміну ціни, як зміну регульованих цін (тарифів) і нормативів чи ці зміни не підпадають під дію даного пункту статті і зміну ввартості за одиницю товару можна здійснити лише в межах 10 % відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 41 цього ж Закону. Якщо все ж таки сторони можуть керуватися п.7 ч. 5 ст. 41 Закону чи може бути здійснена зміна ціни, якщо умовами договору не було попередньо передбачено, що ціна на електричну енергію, встановлена Регулятором, повинна бути обов'язкова для сторін з дати їх введення? І якщо сторони можуть керуватися лише п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону, то у разі відмови постачальника змінювати ціну в межах 10 % чи повинен замовник розірвати укладені договори і повторно проводити процедуру закупівлі?
Відповідь
16.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
20 / 5
Добрий день. Не зрозуміло по суті. Дуже сподіваюсь на роз'яснення , щодо конкретно нашого звернення. В запропонованих Вами листах ми не знайшли відповіді. Дякуємо за співпрацю.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json