Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.10.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель ..." затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 чи повинен замовник оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо вартість закупівлі менша 50 тисяч гривень? Яка норма закону на даний час врегульовує це питання?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо надати роз’яснення: чи звітувати та, якщо звітувати, то в який термін за закупівлями за річною потребою до 50 тис. грн.
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Інше
У п. 11 постанови ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 року зазначено, що "Для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель". А відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, зазначено, що "Установити, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг)". Питання: Чи потрібно замовнику оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель щодо здійснення закупівель до 50 тисяч гривень?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Роз'яснення щодо дії постанови 1178 в розрізі чинного законодавства та постанови 169
Відповідь
24.10.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Комунальним підприємством «Централізована закупівельна організація» Дніпровської міської ради (далі – КП «ЦЗО» ДМР, Замовник) було проведено агреговану закупівлю за процедурою відкриті торги: Канцелярські товари (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне), ID UA-2022-08-04-006857-a, для замовників-ініціаторів Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради та Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради. Замовником при оголошенні закупівлі Канцелярські товари (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) (ID: UA-2022-08-04-006857-a) були заповненні електронні поля «Умови оплати»: 1. «Подія» – Поставка товару; «Опис» – Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради; «Тип оплати» - Післяоплата; «Період, (днів)» - 60; «Тип днів» - календарні; «Розмір оплати, (%)» - 93. 2. «Подія» – Поставка товару; «Опис» – Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради; «Тип оплати» - Післяоплата; «Період, (днів)» - 15; «Тип днів» - Робочі; «Розмір оплати, (%)» - 7. Розміри оплати 93% та 7%, при оголошенні закупівлі, визначались у пропорційному відношенні очікуваної вартості закупівлі кожного замовника-ініціатора (очікувана вартість Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради – 452 950,00 грн та очікувана вартість Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради – 34 000,00 грн) до загальної суми очікуваної вартості 486 950,00 грн в залежності від типу оплати, періодів та типу днів. За результатами закупівлі Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради укладено договір від 30.09.2022 №369 на суму 33 940,50 гривень. Казначейською службою України на адресу Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради було надано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства щодо реєстрації зобов’язань, а саме: при здійсненні перевірки встановлено, звіт про проведення процедури закупівлі UA-2022-08-04-006857-a від 30.09.2022, договір від 30.09.2022 №369 на суму 33 940,50 грн, додаткова угода від 30.09.2022 №1 на суму 0,00 грн надані з недотриманням вимог щодо оформлення поданих документів в частині невідповідності встановленим вимогам умов оплати, зазначених у звіті про проведення процедури закупівлі (розділ «Умови оплати», «Тип оплати» - післяоплата, «Розмір оплати, %» - 7%, п.4.1. договору). КП «ЦЗО» ДМР, просить Вас надати роз’яснення з питання правильності визначення відсотку розміру оплати вартості предмету закупівлі у разі проведення агрегованої закупівлі для декількох замовників-ініціаторів та внесення відповідної інформації в електронні поля в електронній системі закупівель.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json