Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6155 / 6160
Проведено відкриті торги через Прозорро. Вартість договору перевищує 30 тис. грн. За результатами аукціону виникла економія коштів. Чи можна на стадії укладання договору на кошти, які виникли внаслідок економії від проведення аукціону, збільшити суму договору (збільшити кількість товару без зміни вартості за 1 одиницю, тобто придбати не 200 одиниць товару, а 220). Дякую.
Відповідь
06.02.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6073 / 6084
Доброго дня!за резльтатами процедури відкритих торгів з переможцем укладено договір на постачання газу. В подальшому внесено зміни до договору в частині порядку здійснення розрахунків, відповідальності сторін та порядку зміни постачальника. чи є це порушенням ч.4 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі" та підставою для розірвання додаткової угоди?
Відповідь
22.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6040 / 5982
Доброго дня!Нашим лікувальним закладом була зроблена додаткова угода на пролонгацію що не перевищує 20 процентів від остаточної суми договору.На початок 2019 року постачальник не має змоги відпускати лікарські засоби за цінами які були в договорі за 2018 рік.Надайте будласка відповідь, чи може змінюватись ціна за одиницю товару в додатковій угоді на пролонгацію?
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5954 / 5878
Доброго дня! Замовником і переможцем торгів підписано договір з обсягом закупівлі 400 тис. грн. В подальшому додатковою угодою до договору зменшено обсяг закупівлі до 200 тис. грн. Чи є законним в подальшому підвищення обсягу закупівлі до рівня первинного обсягу, тобто до 400 тис. грн.? Дякую!
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5951 / 6104
Добрий день. Прохання надати роз'яснення з такого питання. Учасник у зв`язку із зміною ринкової ситуації: підвищенням закупівельних цін, підвищенням індиксу споживчих цін на товар пропонує підняти ціну цього товару на 10 відсотків. Чи може Замовник підняти ціну на товар у Договорі, не зважаючи на те, що термін дії протягом якого тендерна пропозиція вважається дійсною, а саме не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, не минув? Чи не буде це підвищення порушенням п.10 ч.2 ст 22 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2