Календар подій

21
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3583 / 3586
З метою економії бюджетних коштів Світловодська міська рада вирішила дозволити встановити індивідуальну котельню на твердому паливі ТОВ « Вектор Стандарт», обсяг постачання до 1200 ГКал на рік, для обігріву Міського спортивного комплексу. В червні 2016 р. рішенням сесії Світловодської міської ради для ТОВ «Вектор Стандарт» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території спортивного комплексу для будівництва індивідуальної котельні. В листопаді 2016 р. рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради ТОВ «Вектор Стандарт» визначено виконавцем послуг теплопостачання для міського спортивного комплексу та рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради для ТОВ «Вектор Стандарт» затверджено вартість теплової енергії. В попередні роки тепло закуповувалось у єдиного в місті надавача послуг з централізованого газопостачання СП ТОВ«Світловодськпобут». В даному випадку при проведені закупівлі тепла за державні кошти потрібно застосовувати переговорну процедуру з ТОВ «Вектор Стандарт» чи відкриті торги, враховуючи технічні можливості СП «Світловодськпобут» ?
Відповідь
05.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4076 / 4095
ДП "Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" - госп.розрахункове підприємство. Використання бюджетних коштів немає. Підприємство не являється монополістом в своєму виді діяльності. Питання: Потрібно нам проводити закупівлі через "прозоро" і оприлюднювати їх?
Відповідь
05.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5007 / 4893
Добрий день. Відповідно до аб. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищу 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов`язково оприлюбнюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Окрім цього ч. 3 ст 2 Закону передбачені випадки на які не поширюється дія цього Закону, а також ч 4. ст. 2 ЗУ передбачені додаткові випадки на які не поширюється Закон. Чи означає це, що непотрібно оприлюднювати звіт про укладенні договори, якщо Замовник здійснює закупівлю посилаючись на ч.4 ЗУ "Про публічні закупівлі"? Наприклад закупівля товарів, робіт і послуг, що безпосередньо виробляються, виконуються, надаються виключно для забезпечення діяльності в окремих сферах господарювання їх афілійованими підприємствами (п.1 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі") Чи потрібно у такому випадку подавати звіт?
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4855 / 4714
ГУ ДФС у Запорізькій області планує здійснити закупівлю електричної енергії у 2017 році на суму 140 000,00 грн. Відповідно до абз. 5 ч.1 ст.2 Закону №922 у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону №922. Договір на закупівлю за предметом: Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія) укладено у 2001 році та одним із пунктом договору визначено, що якщо за один календарний місяць до закінчення строку дії цього договору кожна із сторін письмово не вимагає його розірвання, договір вважається пролонгованим на кожен подальший календарний рік на тих самих умовах. ПИТАННЯ: 1. Чи потрібно у нашому випадку оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону №922?
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4149 / 4137
ГУ ДФС у Запорізькій області планує здійснити закупівлю телекомунікаційних послуг за напрямками: - Послуги громадського телефонного зв'язку - за кодом CPV за ДК 021:2015-64211000-8 (Надання телекомунікаційних послуг) на суму 90 000,00 грн. ; - Послуги телефонного зв'язку та передачі даних - за кодом CPV за ДК 021:2015-64210000-1 (Послуги доступи до місця ККК та з користування ККЕ) на суму 20 000,00 грн. - Інтегровані телекомунікаційні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015-64227000-3(Послуги інтегрованого зв'язку) на суму 180 000,00 грн. Загальна сума запланованих послуг складає 300 000,00 грн. Абзацем 2 та абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі затвердженого Наказом №454 визначено, що: «Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року N 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.» В нашому випадку перші три цифри основного словника співпадають, а 4 та 5 цифри мають різне значення. ПИТАННЯ: 1. При зазначених кодах СРV чи підпадають вищезазначені процедури разом під вимоги Закону №922 (ст.2 та ст.12) або їх необхідно розглядати окремо?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json