Календар подій

20
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3479 / 3512
Чи можуть до складу тендерних комітетів виконавчих органів Нікопольської міської ради входити члени Спостережної ради (яка утворена рішенням Нікопольської міської ради), як інші особи замовника на підставі розпорядження. Члени Спостережної ради не мають трудових відносин з Замовниками.
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3198 / 3113
З 17.01.2017 року вступив в дію Наказ №2092 "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі". Як діяти замовникам, які затвердили та оприлюднили свої річні плани та додатки до них до 17.01.2017 р. відповідно до Наказу, який вступив в дію 01.01.2017 року?
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4583 / 4508
Бюджетна установа не проводить публічних закупівель, не планує закупівель вартістю вище, ніж встановлено ст.2 Закону №922. Тендерний комітет не створювався, уповноважена особа не визначалась. Бюджетна установа не проводить допорогових закупівель у системі Прозоро. Зобов*язана ли бюджетна установа складати та оприлюднювати додаток до річного плану в 5-денний строк у системі Прозоро?
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3005 / 2984
Доброго дня. Як визначати предмет закупівлі у 2017 році? У першому абзаці Порядку залишилась стара норма - тобто з посиланням на класифікатор ДК 016 2010 (п'ятий знак) і за третьою-п'ятою цифрою ДК 021 2015. Змінений лише другий абзац - за четвертою цифрою ДК 021 2015. То що робити з першим абзацом Порядку? Дякую.
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5353 / 5170
Доброго дня. Питання щодо складання додатку до річного плану закупівель. Згідно роз’яснень Мінекономрозвитку, до річного плану закупівель на поточний рік не включаються ті об’єкти, проведення процедур та укладення договору по яких були здійснені у минулому році, але вони є незавершеними і їх фінансування буде продовжуватися. Наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель складається за формою річного плану закупівель. Тож чи правомірним буде те, що аналогічно до вищевказаного, у додаток до річного плану на поточний рік замовником не буде включено об’єкти допорогових закупівель, договори на виконання яких укладені в минулому році, а їх фінансування триватиме і у поточному році? А включати лише ті об’єкти, за якими планується укладення нового договору? Якщо ж їх потрібно включати, то яку суму зазначати в полі «очікувана вартість предмету закупівлі»: суму договору за мінусом вже профінансованих видатків минулого року, чи суму коштів, виділену на фінансування даного об’єкту в поточному році, адже ці суми часто не співпадають через недостатність фінансування? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json