Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
28.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи допускається Заказчику укладання Договору з Учасником, який має вид діяльності за КВЕД-2010 47.78 "Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах". Укладається Договір куплі-продажу "Звукове обладнання (придбання моніторів пасивних та моніторів активних)ДК 021:2015: 32342410-9 Звуковое оборудование". Код виду діяльності, що передбачає "Роздрібну торгівлю в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення" - 47.43 ? Чи Учаснику потрібно обов'язково мати вид діяльності за КВЕД-2010 47.43 ?
Відповідь
28.12.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Добрий день. Наше підприємство уклало договір про поставку товарів, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та \ меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов`язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього закону. Однак частиною 3 статті 2 цього Закону зазначено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Окрім цього частиною 4 статті 2 Закону України "про публічні закупівлі" зазначено, що дія цього Закону для замовників, які проводять в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки (і міститься перелік випадків) Чи означає вищезазначені норми Закону, що звіт про укладені договори не потрібно подавати у таких випадках (держтаємниця і діяльність в окремих сферах господарювання)?
Відповідь
27.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
У 2017 році з ПАТ "Укртелеком" було укладено договори про надання телекомунікаційних послуг (центральний апарат та вісім філій ПАТ "Укртелеком" в областях). Загальна сума укладених договорів перевищила 50 тисяч гривень, у зв'язку з чим звіти про укладені договори оприлюднено в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Поясність, будь ласка, як продовжити дані договори на 2018 рік, враховуючи технічну можливість оприлюднювати додаткові угоди, які укладені лише з причин, що зазначені в частині 4 та частині 5 статті 36 Закону?
Відповідь
27.12.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Просимо надати роз’яснення, що вважається датою розкриття тендерної пропозиції в відкритих торгах з публікацією англійською мовою (ч.4 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі»): строк подання тендерної пропозиції, а саме часткове розкриття тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі (згідно абз.2 ст.27 Закону України «Про публічні закупівлі») чи дата та час аукціону, визначеного системою, коли надаються цінові пропозиції від учасників? Умовами тендерної документації Замовником вимагається забезпечення тендерної пропозиції по процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою у формі банківської гарантії (строк дії якої не менше строку дії, протягом якого тендерна пропозиція є дійсною). Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 120 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів: Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 19.12.2017р. до 09.00 Дата та час розкриття тендерних пропозицій - 24.01.2018 р. (попередня дата запланованого системою аукціону). Чи можна вважати дійсною банківську гарантію, яка набуває чинності 24.01.2018 р.?
Відповідь
26.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Рішення про визначення переможця в допороговому тендері UA-2017-12-13-002921-c було оприлюднено 22.12.2017 р. о 14:56 години. Будь ласка, який термін оскарження, якщо 23.12.2017 - це субота, 24.12.2017 - це неділя, 25.12.2017 - святковий день, Різдво ? З якого моменту починати відлік, щоб визначити термін для оскарження і коли закінчується ? З якої дати та з якого часу можливо укладати договір Заказчику з Учасником в цьому випадку ? Чому в указаному тендері UA-2017-12-13-002921-c було визначено кінцевий термін оскарження 26.12.2017 о 14:56 години ? Посилання на сайті ProZorro https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-13-002921-c
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json