Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
05.10.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Оприлюднився звіт про виконання договору про закупівлю без оплати
Відповідь
29.09.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору про закупівлю оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. При розірванні договору від якої дати розпочинається відлік строку для оприлюднення звіту - від дати укладення угоди про розірвання договору чи від дати з якої сторони домовились, що дія договору буде припинена? (Наприклад, дата укладення угоди про припинення дії договору - 10.10.2021, а останній день дії договору - 20.10.2021)
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п.2 постанови КМУ від 20 березня 2020 р. № 225 "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України", що за результатами проведених закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, замовник в електронній системі закупівель оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі”. Слід зазначити, що відповідно до ч.1 ст 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено порушення лише неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". Прошу вказати, чи накладаються органами фінансового контролю протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.164-14 КУпАП, у випадку невчасного оприлюднення звіту про виконання договору, так як, є відмінності у поняттях «порушення строків» та «порушення порядку».
Відповідь
26.02.2021
Запитання      Тема: Інше
За результатами проведення процедури публічної закупівлі ( відкриті торги) 07.09.2020р. відділ освіти, національно - патріотичного виховання, молоді та спорту ЖИтомирської районної державної адміністрації Житомирської області( надалі Замовник) було укладено договір будівельного підряду навчального закладу Левківська ЗОШ з переможцем процедури закупівлі ( надалі Підрядник). Термін виконання робіт до 31.12.2021 року. 20.10.2020р. рішенням сесії районної ради майно та права засновника Левківської ЗОШ були передані Глибочицькій сільськійь раді, яка в свою чергу, передала майно Левківської ЗОШ в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради( надалі - Відділ освіти сільської ради). Чи мають можливість Замовник, Підрядник та відділ освіти сільської ради шляхом укладання додаткової угоди провести заміну сторони договору, а саме Зам овника, на іншу особу- - Відділ освіти сільської ради. Також, чиє технічна можливість розмістити дану додаткову угоду в системі ПРОЗОРРО і як в такому випадку звітувати про виконання договору?
Відповідь
09.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Чи має право казначейство вимагати звіт про закупівлю? Казначейство вимагає від нас прикріплювати "звіт про результати закупівлі" до договору під час відправлення їх на реєстрацію бюджетних зобов'язань, в іншому випадку вони будуть відхиляти наші зобов'язання. Або вони повинні самі це дивитися в прозорро? Чи є можливість оскаржити їхні дії?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json