Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1052 / 1028
Доброго дня! Відповідно до абз. 5 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Таким чином, прошу надати відповідь на наступне питання. У системі електронних закупівель публікуються звіти про укладені договори, вартість яких по кожному дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень або, вартість яких за пунктом плану дорівнює чи перевищує 50 тисяч гривень, або вартість яких за сумою пунктів плану дорівнює чи перевищує 50 тисяч гривень (публікуються договори навіть на 10 тисяч гривень)???
Відповідь
28.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1271 / 1217
Доброго дня, хотіли б дізнатись, була проведена процедура відкритих торгів за рахунок бюджетних наприклад на 100 000грн, найбільш економічно вигідною пропозицією була 50 000 грн, чи можливо на залишок від очікуваної вартості закупівлі витратити на ще одну закупівлю, а не повертати кошти до бюджету?
Відповідь
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1252 / 1232
Відповідно до ч.2 ст.2 Закону № 922-VIII умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються ВИКЛЮЧНО цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом, і НЕ МОЖУТЬ встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону. Частиною 2 ст.21 Закону № 922-VIII встановлюється вимоги та ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК інформації що повинна ОБОІ’ЯЗКОВО міститися в оголошенні про закупівлю. Згідно абз. 2 ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII в оголошенні може зазначатися додаткова інформація, визначена замовником. Тобто обов’язково зазначається лише інформація яка визначена у ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII. Питання: Чи є обов’язковим зазначення інформації замовником крім тієї що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ? Тобто, чи є обов’язковим зазначення усієї інформації замовником відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», чи все ж таки є ЛИШЕ обов’язковою інформація, що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ?
Відповідь
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1736 / 1599
UA-2019-09-30-000344-a Поточний ремонт кабінетів лікувального корпусу Дитячої клінічної лікарні № 3 Солом"янського району м.Києва, по вул.Волинська,21 отрмали оскарження
Відповідь
24.10.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1011 / 977
Доброго дня, Прошу Вас надати вичерпну відповідь на моє питання-звернення, з посиланням на норму законодавства. Питання полягає у наступному: чи можлива в правовому полі заміна Сторони Договору, а саме Замовника, після підписання Договору із учасником-переможцем до моменту повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором, здійснити заміну Сторони в Договорі, шляхом правонаступництва, у зв'язку з реорганізацією Замовника? Так як, ст. 36. ЗУ "Про публічні закупівлі" має вичерпний перелік випадків внесення змін в Договір та така підстава законом не передбачена, а роз'яснення МЕРТу, щодо схожих обставин не надають чіткої відповіді на дане питання. Зокрема відповіді № 220/2016 та № 534/2018.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2