Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.12.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
872 / 795
Доброго дня!Чи буде вважатися порушенням укладання окремих прямих договорів без використання системи електронних закупівель за предметами 45421146-9 - Монтаж підвісних стель та 45432110-8 - Монтаж підлоги?
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
848 / 814
Відповідно до кошторису на 2019 рік та згідно плану закупівля на 2019 рік було заплановано 2013,0 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів. Установою було проведено відкриті торги та здійснено закупівлю на суму 191,6 тис.грн. Чи має установа право на суму з економлених коштів закупити паливно - мастильні матеріали по прямому договору ? Якщо в грудні установі прийшло додаткове фінансування на суму 30 тис.грн., має вона право прямим договором закупити паливно - мастильні маьтеріали?
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
666 / 595
Доброго дня. Наше підприємство здійснює процедуру відбору для укладання рамкової угоди. До первинного аукціону було допущено 7 учасників, яких за результатами аукціону було визначено переможцями. Відповідно до ст. 17 Закону переможець у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Один із переможців надав скановану копію оригіналу документа Департаменту інформатизації МВС України видану генеральному директору підприємства, тим часом як усі документи тендерної пропозиції підписала інша особа (т.в.о. генерального директора). Чи достатньо для підтвердження відповідності п.п 6 частин першої ст. 17 однієї довідки на генерального директора, чи необхідно надати ще й на особу яка підписала тендерну пропозицію.
Відповідь
11.12.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
914 / 896
Оголошено процедуру закупівлі відкриті торги про закупівлю товару за бюджетні кошти, які необхідно освоїти до кінця 2019 року. Однак, через звернення учасника до постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг, завершити процедуру до кінця 2019 року є неможливим. Отже, необхідно відмінити торги. Підскажіть, будь-ласка, на якому етапі можна відмінити торги або визнати їх такими, що не відбулись.
Відповідь
11.12.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
912 / 803
в 2019 році було проведено відкриті торги на закупівлю робіт з реконструкції ЗОШ під дошкільне відділення. В ході виконання робіт було проведено коригування робочого проекту, так як з квітня діють нові ДБН (включено пандуси і замінено деякі роботи). Дане коригування призвело до додаткових робіт, на закупівлю яких було проведено переговорну процедуру з підрядчиком за основним договором. На сьогодні діють два договри (відриті торги та переговорна процедура) з підрядчиком, але на стадії завершення (70% робіт виконано за двома договорами) виникла необхідність в новому коригуванні робочого проекту. Так як, в 2019 році кошти на дане коригування відсутні, зміни до проекту будуть внесені в 2020 році, а відповідно два взаємопов’язаних договори з підрядною організацією в 2019 році виконані не можуть бути. Обидва договори діють до 31.12.2019 року. Питання: Чи можемо ми, як Замовник, пролонгувати дію договорів на 2020 рік? Якщо так, то: 1) Який документ (рішення) є підставою для додаткової угоди на пролонгацію договорів? 2) Як залишки невиконаних зобов’язань переносяться на наступний бюджетний рік? 3) Управління державної казначейської служби просить подати по тендерним договорам додаткові угоди під факт поставки/надання послуг. Як бути з невиконаними договорами по реконструкції?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2