Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
371 / 345
Чи застосовується абзац 2 п.14 наказу Мінекономіки №1082, а саме внесення кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, до закупівель, укладених без використання електронної системи?
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
542 / 542
Питання. В пп.37) п.1 Ст.1 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що: 37) учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Для цілей цього Закону до об’єднання учасників належать: окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб - резидентів; окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів); об’єднання юридичних осіб - нерезидентів із створенням або без створення окремої юридичної особи; Чи вважатиметься належним учасником окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів) власниками (засновниками) якої відповідно до відомостей з державного реєстру є кілька резидентів, а решта учасників такого об'єднання (в т.ч. інші резиденти та нерезиденти) діють на підставі Договору між усіма учасниками? Або решта учасників такого об'єднання (в т.ч. інші резиденти та нерезиденти) діють на підставі Договору між усіма учасниками та самим таким об'єднанням.
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
563 / 449
Доброго дня! Ми, як замовник, здійснили відкриту закупівлю палива (бензин марок А95, 92, масло моторне, газ скраплений, дизпаливо) за одним договором без розбиття на лоти за одним кодом ДК. Договір від 26.02.2020. Учасник просить нас підняти ціну на скраплений газ за договором на 10%. Звідси запитання: Чи можемо ми здійснити такі дії додатковою угодою до основного договору лише за цією позицією? Дякую!
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
562 / 582
Доброго дня. Під час проведення спрощеної закупівлі, постало питання, під час подачі пропозиції учасник не надав, документ згідно вимоги, після аукціону завантажив вже оновлений документ який відповідає встановленим критеріям, було прийнято рішення визнати переможцем, інший учасник подав вимогу (Шановний Замовник, ФОП Шульмін Віталій Миколайович не дотримався Вашої вимоги під час подання тендерної пропозиції! А саме – надав тендерно-цінову пропозицію, яка не відповідає додатку№2 проекту договору! В додатку №2 чітко вказано у якій формі має подати учасник цінову пропозицію. ФОП Шульмін В.М. не дотримався даних вимог та надав пропозицію у формі яка йому до вподоби! Також слід зазначити, що подання пропозиції у формі яку надав ФОП Шульмін В.М. відсутні пункти, які є в формі пропозиції Замовника: «Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами. Якщо наша пропозиція буде відповідати всім кваліфікаційним вимогам та буде визнана найбільш економічно вигідною, то ми зобов'язуємося: - підписати договір із Замовником не пізніше 20 робочих днів після оприлюднення рішення про переможця Закупівлі; -Зазначеним нижче підписом ми підтверджуємо повну, безумовну та беззаперечну згоду з усіма умовами даної процедури закупівлі» Розглянувши документи ФОП Шульмін В.М. та визнавши його переможцем Ви порушили умови ЗУ «Про публічні закупівлі», визнавши переможцем учасника, тендерна пропозиція якого не відповідає вимогам Замовника! В зв’язку з вище вкладеним просимо Вас скасувати рішення щодо обрання переможцем ФОП Шулмін В.М. та перейти до розгляду наступної найбільш економічно вигідної пропозиції, як того потребує Закон!) Чи правомірна вимога, чи все таки потрібно відхиляти, якщо учасник під час подання тендерної пропозиції! подав документ який не відповідає на вимогу, після аукціону до завантажив документ в систему який вже відповідає, що робити в даному випадку.
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
662 / 579
Добрий день! Прошу надати консультацію з такого питання. Університет багато років користується послугами стаціонарного телефонного зв'язку компанії "Укртелеком". Відповідно, багато років існують телефонні номери університету. Зараз виникла необхідність укласти договір на надання послуг до кінця року. Чи можемо ми застосувати переговорну процедуру для укладання договору з ПАО "Укртелеком"? Питання для нас вкрай актуальне, так як проведення тендеру і перемога іншої компанії можуть привести до зміни всіх номерів.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2