Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
435 / 391
Тендерною документацією замовника по процедурі відкритих торгів, оголошеною 15.06.2020 р. встановлена вимога щодо накладання на пропозицію ЕЦП або КЕП уповноваженої особи учасника процедури. При цьому передбачено, якщо пропозиція містить скановані документи і документи в електронній формі, то учасник повинен накласти ЕЦП/КЕП на пропозицію в цілом; на кожен оригінал електронного документу окремо. Крім цього, тендерна докумнтація в описі формальних помилок містить помилки, повязані з відсутністю підписів та, за наявності, печатки учасника на документах/сторінках пропозиції учасника (в тому числі КЕП/ЕЦП, печаток на документах) та/або прізвища, ініціалів уповноваженої особи учасника, крім тих документів, що складені від імені учасника. Питання: чи є відсутність ЕПЦ/КЕП на кожному документі тендерної пропозиції та на тендерній пропозиції вцілому підставою для відхилення пропозиції учасника в звязку з її невідповідності вимогам тендерної документації?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
330 / 356
Бухгалтерія принесла для оприлюднення УО 2 підписані логовори про виконання робіт за одним ДК, але на різних об'єктах. Сума одного договору 49 867, сума другого 28 745. Як діяти УО, якщо з такою сумою потрібно проводити спрощену закупівлю, а договори підписані?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
367 / 342
Добрий день. Просимо надати роз’яснення з наступних питань: 1). Наше підприємство приймало участь у 2019 р. у конкурсі на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів і визначене переможцем конкурсу. У конкурсній документації було заявлено про використання 5 од. орендованих сміттєвозів з зазначенням їх технічних характеристик та реєстраційних документів( технічні паспорти, власники). Договори на оренду двох автомобілів були укладені терміном на один рік і в кінці липня 2020 р. термін дії договорів закінчується. Чи потрібно проводити тендер на продовження оренди автомобілів відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі»?. 2). Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів проводився по територіальному принципу, тобто Виконавець визначений для надання послуг для усіх категорій споживачів міста. Чи потрібно щорічно проводити тендер споживачам ( бюджетним установам) щодо визначення виконавця послуг з вивезення відходів? І у разі, коли переможцем тендеру буде визначений інший учасник ніж Виконавець, з яким укладено договір відповідно проведеного Конкурсу, чи не суперечить це Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанові Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 « Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», постанові Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів"?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
613 / 594
Закладом двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону маємо право провести переговорну процедуру закупівлі, при цьому вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У зв’язку з викладеним вище, просимо надати розгорнуту відповідь на наступні питання: 1) чи потрібно вимагати від учасника переговорної процедури закупівлі пакет документів, що вимагався під час проведення тендера (статутні документи, копії ліцензій,сертифікати якості,гарантійні листи, копію аналогічного договору, документи по ст.16 Закону, тощо)та у якому вигляді, оскільки відповідно до ч.8 ст.12 подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель та забороняється Замовникам вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час проведення процедури закупівлі.
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
473 / 485
Ч. 11 ст. 14 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати 5 робочих днів з дня завершення електронного аукціону. Тобто пропозиції всіх учасників (якщо попередні відхиляються) мають бути розглянуті у цей строк, а не на одного учасника надається 5 робочих днів?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2