Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
438 / 399
Вітаю! Суть питання: які існують обмеження у придбанні товарів за кошти державного чи місцевого бюджету. Чи може комунальне підприємство придбати бувшу у вжитку (в робочому стані) спецтехніку (асенізатор, машина для вивезення ТПВ і т.п.) за кошти місцевого бюджету, виділені підприємству як субвенція?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
360 / 361
Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону України «Про здійснення публічних закупівель» за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм тощо. Роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт;  Отже, виготовлення проектно-кошторисної документації, геологорозвідувальні, проектні роботи, експертиза проектної документації, здійснення технічного, авторського наглядів та інші «супровідні» послуги по одному об’єкту є різними видами робіт та окремими предметами закупівель. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники мають керуватися даними кошторисного розрахунку на весь об’єкт будівництва. Зведений кошторисний розрахунок – це кошторисний документ, який визначає повну вартість будівництва, враховуючи кошторисну вартість будівельних робіт, витрати на придбання устаткування, меблів та інвентарю, а також інші витрати. Враховуючи наведене вище, якщо супровідні роботам послуги по будівництву включені до зведеного кошторисного розрахунку, та вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт по будівництву, то такий предмет закупівлі належить до робіт. Предмет закупівлі в обов’язковому порядку має бути відображений у річному плані закупівель та додатку до нього . У зв’язку із цим у Замовника виникає питання, чи об’єднуються (сумуються) за одним кодом «інші супроводіні послуги» по різним об’єктам будівництва в один? Як відобразити у плані закупівель, що послуги , які йдуть за одним кодом, але вони відносяться до різних об’єктів будівництва . Зазначаємо, що вартість супровідних послуг, у конкретному випадку – послуги з консультування у сфері (Консультаційної підтримки щодо розроблення звіту з оцінки впливу на довкілля та проходження процедури ОВД (ДК 021:2015 90710000-7 Екологічний менеджмент), не перевищує 50 тис грн.
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
334 / 328
По закупівлі нафтопродуктів подана скарга.Дана скарга нами задоволена.По процедурі розгляду скарги АМКУ ми не встигнемо закупити нафтопродукти. В результаті підприємство зупиниться. Чи є вихід з цієї ситуації
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
337 / 316
Нас як учасника відкритих торгів було визнано переможцем, однак іншим учаснтком подано вимогу до Замовника в результаті перегляду даної вимоги Замовнико прийнято рішення щодо дискваліфікації нас як переможця, питання чи може бути вчинена така дія Замовником. Закупівля за № UA-2020-06-09-007111-b
Відповідь
17.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
261 / 263
Як може захистити себе уповноважена особа у випадку коли керівництво не бере до уваги вимоги уповноваженої особи щодо обов'язку відповідальних осіб структурних підрозділів (що мають намір придбати товар/послугу) погоджувати дані закупівлі з уповноваженою особою, а не ставити перед фактом (підписаним договором) що товар придбали!!!
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2