Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2475 / 2579
Добрий день.В січні місяці ми уклали угоду за переговорною процедурою на постачання тепла. На сьогоднішній день нам планують зменшити фінансування на цю послугу на 50 тис.грн. Можливо на початок зимового періоду суму фінансуваннязнову збільшать.Як нам оформити дану процедуру?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2547 / 2459
Яким чином замовники мають проводити закупівлю послуги, якщо підприємство є суб’єктом природної монополії з надання послуг розподілу природного газу споживачам? Чи обов’язково проводити переговорну процедуру замовникам, що фінансуються з бюджетних коштів або достатньо укладання затвердженого Постановою НКРЕ та КП України Договір про надання послуги з розподілу природного газу, який є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк? Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за річну замовлену потужність, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем. В разі зміни постановами НКРЕ та КП тарифу на послугу розподілу природного газу протягом дії укладеного договору, чи необхідне документальне оформлення?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2313 / 2371
Доброго дня, згідно п.14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі від 11.06.2020 року №1082 передбачено:"Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі". Враховуючи зазначене, просимо надати відповідь відносно того, що під зазначеним розуміється, а саме, що означає вираз "назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі"?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1962 / 2060
Доброго дня! У підприємства виникла необхідність в укладанні додаткової угоди до діючого договору купівлі-продажу теплової енергії в гарячій воді для потреб населення у монополіста, з метою зменшення річних об'ємів закупівлі до 447 610,24 грн. Договір було укладено у 2017 році на суму 560 645,75 грн. Умови договору передбачають його автоматичну щорічну пролонгацію. Питання: Чи не суперечить укладання цієї додаткової угоди вимогам Закону України "Про публічні закупівлі". Чи має право підприємство укладати додаткову угоду до договору від 2017 року чи необхідно щорічно проводити переговорну процедуру за цим предметом закупівлі?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2504 / 2545
Доброго дня! Підприємством оголошено закупівлю на 1500000грн (електрична енергія), після оцінки тендерних пропозицій і оскарження прийнятих замовником рішень в АМКУ через технічний збій закупівля перейшла в статус "не відбулася". Оголошено повторний тендер на 1500000грн. Основне питання - яким чином зараз придбати електроенергію для підприємства, строк дії договору по діючій на даний час переговорній процедурі до 31.07.2020р (відповідно до частина 2 пункту 3, абзац 3 статті 40) Чи маємо право продовжити строк дії даного договору, чи необхідно проводити нову переговорну процедуру і згідно якого пункту статті 40?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2