Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини
Тема: Допорогові закупівлі
Суть питання: Доброго дня! Нами було проведено закупівлю бензину без використання ЕСЗ. Закупівля проводилась за додатковою угодою на умовах передоплати. Передбачене на час укладення додаткової угоди планове бюджетне фінансування закладу не було надано, виникла кредиторська заборгованість. Після надання фінансування на день отримання талонів на бензин змінилась ціна за 1 л. Договір було опубліковано нами у системі одразу після укладення. Чи можливо укласти додаткову угоду до додаткової угоди? Чи потрібно відображати дані зміни у системі? Яким чином?
Відповідь на запит 2472/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 976/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=89293e49-d495-47b2-9ab4-e4fd074bcb96&lang=uk-UA

Договірні відносини, що виникають при укладенні та виконанні договору щодо закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", не є предметом регулювання цього Закону.

У свою чергу, договірні відносини регулюються зокрема Цивільним та Господарським кодексами України. Підстави та порядок зміни договору визначені статтею 651 Цивільного кодексу України та статтею 188 Господарського кодексу України. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2