Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Чи можна збільшити ціну за одиницю товару до 10 відсотків, не змінюючи суми договору в будь-який день в проміжку, від дня наступного після укладення договору до 90 днів? п.2 ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь на запит 926/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Водночас пропонуємо до перегляду  відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто  тему : “Укладення, зміна, розірвання договору про закупівлю, процес звітування про його виконання”, за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2