Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Фізична особа

Тема: Інше
Тема розширена: Дія не підтягнулась картка
Суть питання: Добрий день. Таке питання до вас . Будь ласка відповісти . Так як у банку приват 24 відповіли що це не до них та і не до дії. Як я розумію залишилось до вас. Я зареєструвались на єпідтримка ще у Марті . Так вийшло що я скасувала картку віртуальну у приват 24 та відкрила нову ,але в мене сумнів тому що коли відкривала там була вже картка якась вказана. Яка ??? Можливо хтось скористався підтримкою або не розумію що . Прошу Вас відуликнутися до мене і якось придивитися чи пішло зарахування на мої дані ,бо в мене нічого немає. Будь ласка допоможіть!
Відповідь на запит 496/2022

Шановний користувачу, повідомляємо Вас, що інформаційний ресурс Уповноваженого органу направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а запити, що надходять на нього знаходяться у відкритому доступі. Зважаючи на те, що Ваше питання не відноситься до компетенції департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки,  у разі наявності питань щодо отримання 6,5 тисяч гривень в рамках програми єПідтримка пропонуємо ознайомитися з інформацією за покликаннями:

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=f3561763-44e7-4a12-a213-4c5bc9d2e903&title=UkraintsiGarantovanoOtrimaiut6-5-TisiachGrivenVRamkakhProgramipidtrimka         

https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ab90dec0-7620-4969-b9b9-f4ef3290d07d&title=Pidtrimka-Pitanniavidpovidi та звертатися до відповідного структурного підрозділу Мінекономіки.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json