Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від ТОВ "Шредер"
Тема: Інше
Тема розширена: Порядок формування електронних каталогів пропозицій
Суть питання: Просимо роз"яснення: Проект Закону про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачає, що структура, порядок формування та використання електронних каталогів пропозицій визначається Уповноваженим органом. Де можна ознайомитися з порядком формування електронних каталогів? Яким чином постачальники товарів та послуг можуть подати пропозиції до електронних каталогів? Дякую за відповідь.
Відповідь на запит 990/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Наразі Міністерством напрацьовуються зміни до законодавства, які у тому числі передбачатимуть використання електронних каталогів.

Довідково інформуємо, що наразі для вивчення питання електронних каталогів Державною установою “Професійні закупівлі”, яка в пілотному проекті виконує функції централізованої закупівельної організації,  створено робочу групу для обговорення концепції таких каталогів.

Водночас до внесення змін до Закону з питання зазначеного у  запиті за довідковою інформацією щодо напрацювань та обговорень  робочої групи пропонуємо звертатися до ДУ “Професійні закупівлі”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважений орган
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json