UA | EN
Міністр
Ігор Петрашко

Ігор Петрашко – Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Народився у 1975 році у м. Стрий, Львівська область.

У  1996 р. отримав диплом бакалавра з відзнакою за напрямом  «Менеджмент» у Державному університету «Львівська політехніка».  У 1997 р. закінчив повний курс цього університету за спеціальністю “Інженер-економіст”.

Навчався за обміном у Великобританії,  проходив стажування в Карловому університеті в м. Прага (Чехія). У 2001 році отримав диплом MBA бізнес-школи при університеті Вандербільта (США).

У 2002 р. отримав другу вищу освіту у  Львівському національному університеті імені Івана Франка та здобув кваліфікацію юриста. 

Має понад 20 років досвіду в сфері економіки, менеджменту та управління. З 1996 року працював у провідних українських та міжнародних компаніях у сфері консалтингових та інвестиційних послуг. 

Зокрема, у 2004-2007 рр. був менеджером і партнером аудиторської  компанії “Ernst&Young”. З 2007 по 2012 р. працював керівником відділу інвестиційно-банківської діяльності та департаменту корпоративного бізнесу в банківських установах.

З 2013 р. працював заступником генерального директора агрохолдингу UkrLandFarming.

17 березня 2020 р. Верховна Рада України призначила Ігоря Петрашка Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Одружений, виховує двох синів.