UA | EN
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 жовтня 2018 року № 1394”
11.06.2019 | 14:37 | Департамент промислової політики

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднює проект наказу «Про внесення Змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 02 жовтня 2018 року № 1394» (далі – проект наказу).

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 жовтня 2018 року № 1394 «Про затвердження Технічного регламенту щодо обмеження викидів летких органічних сполук унаслідок використання органічних розчинників у лакофарбових матеріалах для будівель та ремонту колісних транспортних засобів» затверджені максимально граничні значення ЛОС для лакофарбових матеріалів.

Метою запропонованого проекту є приведення строків надання на ринку лакофарбової продукції, яка не відповідає вимогам максимально граничних значень ЛОС, у відповідність до вимог Директиви 2004/42/ЄС.

Електронну версію проекту наказу розміщено на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: yurchenko@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: mail@dkrp.gov.ua