Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 15 – 19 березня 2021 року
22.03.2021 | 11:54 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації

Пленарні засідання Верховної Ради України

З 16 по 19 березня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував  проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін., друге читання), розгляд якого не завершено.

19 березня 2021 року заступник  Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

19 березня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про обчислення часу в Україні” (реєстраційний номер 4201, розроблений народним депутатом України Стефанчуком Р. О., друге читання), який повернуто на повторне друге читання.

Засідання комітетів Верховної Ради України

15 березня 2021 року відбулось засідання комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюри І. Г. під час якого було заслухано та обговорено питання “Про стан виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції” № 341-IX від 05.12.2019.

16 березня 2021 року заступники Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. та Глущенко С. М. взяли участь у засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики в ході якого було розглянуто:

  • проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами” (реєстраційний номер 4558, розроблений народними депутатами України Лабазюк С. П. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про аграрні розписки” та деяких інших законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок” (реєстраційний номер 2805-д, розроблений народними депутатами України Ніколаєнко А. І. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України” (реєстраційний номер 5197, розроблений народними депутатами України Буніним С. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

17 березня 2021 року на засіданні комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В. доповідав:

  • проект Закону “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності” (реєстраційний номер 0088, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому;
  • проект Закону “Про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів” (реєстраційний номер 0085, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

17 березня 2021 року заступники Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. та Глущенко С. М. взяли участь у засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики в ході якого було розглянуто:

  • проект Закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою (реєстраційний номер 5104, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.
  • проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС” (реєстраційний номер 4554, розроблений народними депутатами України Мезенцевою М. С. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.
  • проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” (реєстраційний номер 3012-2, розроблений народними депутатами України Сольським М. Т. та ін., друге читання), розгляд якого не завершенно.

17 березня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. на засіданні комітету з питань бюджету супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України” (реєстраційний номер 5197, розроблений народними депутатами України Буніним С. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.