UA | EN
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 30 вересня - 4 жовтня 2019 року
07.10.2019 | 09:55 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

2 жовтня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності” (реєстраційний №1060, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було прийнято,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання космічної діяльності” (реєстраційний №1071, розроблений народними депутатами Наталухою Д. А., Безгіним В. Ю., Грищуком Р. П.), який було прийнято.

А також, Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проект Закону України “Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (реєстраційний №1054-1, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Наталухою Д. А. та ін.), який було прийнято.

3 жовтня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про концесію” (реєстраційний №1046, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Фроловим П. В., Шуляк О. О.), який було прийнято.

А також, Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проект Закону України “Про оренду державного та комунального майна” (реєстраційний №1055-1, розроблений народними депутатами Мотовиловцем А. В., Мовчаном О. В., Підласою Р. А.), який було прийнято.

Засідання комітетів Верховної Ради України

30 вересня на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції” (реєстраційний №2168, розроблений Мінекономіки), який було рекомендовано включити до порядку денного другої сесії.

30 вересня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. взяв участь у засіданні круглого столу на тему: “Чи потрібен Україні приватний космос”, який проводив Комітет з питань економічного розвитку.

1 жовтня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (реєстраційний №1054-1, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Наталухою Д. А. та ін.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому,
  • “Про оренду державного та комунального майна” (реєстраційний №1055-1, розроблений народними депутатами Мотовиловцем А. В., Мовчаном О. В., Підласою Р. А.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про концесію” (реєстраційний №1046, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Фроловим П. В., Шуляк О. О.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності” (реєстраційний №1060, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання космічної діяльності” (реєстраційний №1071, розроблений народними депутатами Наталухою Д. А., Безгіним В. Ю., Грищуком Р. П.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 7 по 11 жовтня 2019 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.