Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 25 - 29 листопада 2019 року
03.12.2019 | 09:35 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

27 листопада Державний секретар Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Черних О. О. взяв участь у парламентських слуханнях на тему: “Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

26 листопада на засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Панаіотіді С. М. взяла участь у розгляді проектів Законів України “Про оборонні закупівлі” (реєстраційний №2398, розроблений народними депутатами Копитіним І. В. та ін.) та “Про оборонні закупівлі” (реєстраційний №2398-1, розроблений народними депутатами Безуглою М. В. та ін.), які було прийнято рішення рекомендувати за результатами розгляду у першому читанні відхилити. Водночас було прийнято рішення підтримати та подати на розгляд Верховної Ради України остаточний варіант, розроблений утвореною у Комітеті робочою групою, доопрацьований проект Закону України про оборонні закупівлі з рекомендацією за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

27 листопада на засіданні Комітету з питань з питань інтеграції України з Європейським Союзом заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду” (реєстраційний № 2172, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Мезенцевою М. С.), розгляд якого було перенесено.

28 листопада на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний №2370, розроблений Мінекономіки), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 2 по 6 грудня 2019 року народні депутати працюватимуть в пленарному режимі.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2