Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 17 – 21 лютого 2020 року
21.02.2020 | 16:41 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

21 лютого було заслухано Звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т. С.

Засідання комітетів Верховної Ради України

18 лютого відбулось засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т. С. та заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М., під час якого було заслухано Звіт про хід і результати виконання цілей Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році (аграрний напрямок), презентовано дорожню карту приватизації ДП “Укрспирт” і розглянуто проект закону “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві”  (реєстраційний № 3047, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано включити до Порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

19 лютого на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. було розглянуто проект Закону “Про національну інфраструктуру геопросторових даних” (реєстраційний № 2370, розроблений Мінекономіки, друге читання) та Проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками” (реєстраційний № 0853, розроблений народними депутатами України VIII скликання Хлань С. В. та ін.), який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон із техніко-юридичними правками.

20 лютого відбулось засідання Комітету з питань економічного розвитку за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т. С. та заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ніколайчука С. А., під час якого було розглянуто Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році.

Відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 24 по 28 лютого 2020 року народні депутати працюватимуть з виборцями.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2