Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 13 – 17 вересня 2021 року
20.09.2021 | 09:49 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

13 вересня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні” (реєстраційний номер 5795, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” (реєстраційний номер 5262, розроблений народним депутатом України Заремським М. В.), який рекомендовано не включати до порядку денного сесії.

16 вересня 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Гринюк В. О. взяв участь у засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” (реєстраційний номер 5600, розроблений Кабінетом Міністрів України, друге читання), розгляд якого не завершено.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2