Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Таджикистан

Довідка щодо діяльності Спільної міжурядової українсько-таджицької комісії з питань економічного співробітництва

Назва: Спільна міжурядова українсько-таджицька комісія з питань економічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

  • У відповідності до статті 11 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про вільну торгівлю від 06.07.2001.
  • Положення про Спільну міжурядову українсько-таджицьку комісію з питань економічного співробітництва підписано 05.03.2003.

Кількість проведених засідань: 4 засідання.

Останнє засідання: 02-03.04.2013, м. Душанбе, під співголовуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Темника та Міністра економічного розвитку і торгівлі Республіки Таджикистан Ш. Рахимзоди.

Наступне засідання: буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Міністр соціальної політики України (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року № 900).

Голова Таджицької частини – Міністр економічного розвитку і торгівлі Республіки Таджикистан.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • постачання технічного обладнання українського виробництва, призначених для гідроспоруд і модернізації існуючих енергосистем Таджикистану, підписання довгострокових договорів, поставка обладнання і відвантаження кабельно-провідникової продукції;
  • створення спільних підприємств на базі виробничих потужностей підприємств, підвідомчих Міністерству енергетики і промисловості Таджикистану;
  • реалізації пілотних проектів в галузі використання відновлювальних джерел енергії;
  • участь зацікавлених господарюючих суб'єктів України в створюваному міжнародному консорціумі по завершенню будівництва Рогунської ГЕС, як основного постачальника обладнання на умовах лізингової постачання обладнання та комплектуючих до них.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2