Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 2 - 6 грудня 2019 року
10.12.2019 | 16:57 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

4 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України та визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності” щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності” (реєстраційний №1067-д, доопрацьований проект, розроблений народними депутатами Наталухою Д. А., Підласою Р. А.), який було прийнято за основу.

4 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. доповідав на парламентських слуханнях на тему: “Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення”, в яких також взяв участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Висоцький Т. М.

5 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону України “Про національну інфраструктуру геопросторових даних” (реєстраційний №2370, розроблений Мінекономіки), який було прийнято в першому читанні.

5 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції” (реєстраційний №2168, друге читання, розроблений Мінекономіки), який було прийнято.

5 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проекти Законів України “Про оборонні закупівлі” (реєстраційний №2398, розроблений народними депутатами Копитіним І. В. та ін., реєстраційний №2398-1, розроблений народними депутатами Безуглою М. В. та ін., реєстраційний №2398-д, розроблений народними депутатами Завітневичем О. М. та ін.), №2398-д прийнято за основу, №2398 та №2398-1 - відхилено.

5 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ніколайчук С. А. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди у формі обміну листами між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до торговельних преференцій щодо м'яса птиці та переробленого м'яса птиці, передбачених Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони” (реєстраційний № 0009, Президент України, розроблений Мінекономіки), який було прийнято.

6 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

4 грудня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду” (реєстраційний № 2172, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Мезенцевою М. С.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

4 грудня на засіданні Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ніколайчук С. А. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди у формі обміну листами між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до торговельних преференцій щодо м'яса птиці та переробленого м'яса птиці, передбачених Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони” (реєстраційний № 0009, Президент України, розроблений Мінекономіки), який було рекомендовано прийняти в цілому, також заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду” (реєстраційний № 2172, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Мезенцевою М. С.), щодо якого було прийнято рішення що він не суперечить праву Європейського Союзу.

4 грудня на засіданні Комітету з питань бюджету заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Мєтєлєва І. Д. взяла участь у розгляді питання щодо погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2019 № 1044-р “Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених для реалізації державних інвестиційних проектів у 2019 році”.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 9 по 13 грудня 2019 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2