Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 29 червня – 02 липня 2021 року
05.07.2021 | 15:36 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Позачергове засідання Верховної Ради України

29 червня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Лев М. О.  супроводжував проект Закону України “Про критичну інфраструктуру” (реєстраційний номер 5219, розроблений народними депутатами України Федієнком О. П. та ін.), який прийнято за основу та доповідав альтернативний до нього законопроект (реєстраційний номер 5219-1, розроблений Мінекономіки), який відхилено.

Пленарні засідання Верховної Ради України

30 червня 2021 року

Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС” (реєстраційний номер 4554, розроблений народними депутатами України Мезенцевою М. С. та ін.).

01 липня 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Гринюк В. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до розділу X “Прикінцеві і перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель)” (реєстраційний номер 3715, розроблений народними депутатами України Білозір Л. М. та ін.), який прийнято.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про захист прав споживачів” щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді” (реєстраційний номер 4185, розроблений народними депутатами України Чернєвим Є. В. та ін.), який прийнято.

02 липня 2021 року

Перший  віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

30 червня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під час якого було розглянуто проект Закону України “Про вихід з Угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів і інших засобів захисту тварин у державах – учасницях Співдружності Незалежних Держав” (реєстраційний номер 0103, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Заступник Міністра економіки України Голубицька К. І. взяла участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо ефективної реалізації державної політики у сфері освіти” (реєстраційний номер 5088, розроблений народними депутатами України Шпак Л. О. та ін.), який рекомендовано відхилити;
  • проект Закону України “Про про внесення змін до Закону України “Про оренду державного та комунального майна” щодо розширення переліку юридичних осіб, які мають право на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону” (реєстраційний номер 3451, розроблений народними депутатами України Кузнєцовим О. О. та Тарасенком Т. П.), який рекомендовано відхилити;
  • проект Закону України “Про внесення доповнення до статті 15 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” щодо особливостей передачі Товариству Червоного Хреста України майна в оренду” (реєстраційний номер 5061, розроблений народними депутатами України Іванісовим Р. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” щодо особливостей передачі в оренду майна Товариству Червоного Хреста України та закладам охорони здоров’я” (реєстраційний номер 5061-1, розроблений народними депутатами України Крульком І. І. та ін.), який рекомендовано відхилити.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні комітету з питань освіти, науки та інновацій під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про  формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту” (реєстраційний номер 5467, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо здійснення закупівель закладами освіти та державними науковими установами за рахунок власних надходжень” (реєстраційний номер 5476, розроблений народними депутатами України Міньком С. А. та ін.), який рекомендовано повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було обговорено питання підготовки до проведення 12-го засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2