Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 13 - 17 січня 2020 року
23.01.2020 | 09:59 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

14 січня було прийнято Закони України “Про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року” (реєстраційний № 0017, розроблений Мінекономіки) та “Про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки” (реєстраційний № 0018, розроблений Мінекономіки),  за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Качки Т. А.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом)” (реєстраційний № 2426, розроблений народними депутатами України Кисилевським Д. Д. та ін.), який прийнято в першому читанні.

16 січня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до розділу ІХ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі” (реєстраційний № 2540, розроблений народними депутатами України Радуцьким М. Б. та ін.), який прийнято в цілому.

17 січня відбулась “Година запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

13 січня на засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Качка Т. А. доповідав проекти Законів: “Про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року” (реєстраційний № 0017, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому і “Про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки” (реєстраційний № 0018, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому та ратифікувати Угоду.

15 січня на засіданні Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь у розгляді проектів Законів: “Про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” щодо використання вітчизняної сировини” (реєстраційний № 2431-1, розроблений народним депутатом України Южаніною Н. П.) і “Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України” щодо оптимізації ставок ввізного мита на текстильні матеріали” (реєстраційний № 2509, розроблений народними депутатами України Задорожним М. М. та ін.), які в цілому не суперечать праву Європейського Союзу.

15 січня на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. доповідали проекти Законів про працю (реєстраційний № 2708, розроблений Мінекономіки і реєстраційний № 2708-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), які рекомендовано включити до порядку денного сесії.

15 січня на засіданні Комітету економічного розвитку за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романовича Д. О. були розглянуті проекти законів: “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності” (реєстраційний № 1067-д, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А. та Підласою Р. А.), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому з техніко-юридичним опрацюванням; “Про внесення змін до розділу ІХ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі” (реєстраційний № 2540, розроблений народними депутатами України Радуцьким М. Б. та ін.), який прийнято за основу та в цілому; “Про акціонерні товариства” (реєстраційний № 2493, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 20 по 24 січня 2020 року народні депутати працюватимуть з виборцями.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2