Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 31 травня – 04 червня 2021 року
04.06.2021 | 15:58 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

01 червня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України” (реєстраційний номер 2051-1, розроблений народними депутатами Кривошеєвим І. С. та ін., повторне друге читання), який прийнято.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону України “Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами” (реєстраційний номер 4568, розроблений народними депутатами Мезенцевою М. С. та ін.), який прийнято за основу.

03 червня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. супроводжував проект Закону України “Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій” (реєстраційний номер 4147, розроблений народними депутатами України Коваль О. В. та ін.), який прийнято за основу та альтернативний проект Закону України (реєстраційний номер 4147-1, розроблений народними депутатами України Гришиною Ю. М. та ін.), який відхилено.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. супроводжував проект Закону України “Про  внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель” (реєстраційний номер 5309, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято.

04 червня 2021 року

Перший  віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

 

Засідання комітетів Верховної Ради України

31 травня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо збільшення суми індексації щомісячних страхових виплат” (реєстраційний номер 3011а, розроблений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. і Цимбалюком М. М.) та проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо збільшення суми індексації страхових виплат” (реєстраційний номер 3011а-1, розроблений народним депутатом України Королевською Н. Ю.), які рекомендовано відхилити.

02 червня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під час якого було розглянуто проект Закону України “Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Угоди про заснування Консультаційного центру з питань права СОТ” (реєстраційний номер 0096, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було розглянуто проект Закону України “Про вихід з Угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів і інших засобів захисту тварин у державах – учасницях Співдружності Незалежних Держав” (реєстраційний номер 0103, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2