Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 16 – 21 грудня 2019 року
27.12.2019 | 10:16 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

16 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. доповідав під час парламентських слухань на тему: “Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні”.

18 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. взяла участь у парламентських слуханнях на тему: “Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні”.

19 грудня було прийнято Закон України “Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ҐмбГ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW)” (реєстраційний № 0012, розроблений Мінекономіки) за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів” (нова редакція) (реєстраційний № 2284, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін.), який прийнято за основу.

20 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

18 грудня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. доповідав щодо падіння промислового виробництва (причини, прогнози, заходи).

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 23 по 28 грудня 2019 року народні депутати працюватимуть з виборцями.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2