Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 18 – 22 жовтня 2021 року
23.10.2021 | 10:27 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС” (реєстраційний номер 4554, розроблений народними депутатами України Мезенцевою М. С. та ін., друге читання), який прийнято.

22 жовтня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

20 жовтня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М., заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. та заступник Міністра економіки України Голубицька К. І. взяли участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • питання щодо перегляду макропрогнозу (макроекономічних показників) розвитку України на 2022-2023 роки, яке заслухано та взято до відома;
  • питання щодо перегляду економічної частини угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яке заслухано та взято до відома;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” щодо підприємств водопровідно-каналізаційного господарства” (реєстраційний номер 6060, розроблений народними депутатами України Каптєловим Р. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було розглянуто проект Закону України “Про державне регулювання генетично-інженерної діяльності та державний контроль за обігом генетично модифікованих організмів і генетично модифікованої продукції для забезпечення продовольчої безпеки” (реєстраційний номер 5839, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2