Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 07 - 11 червня 2021 року
14.06.2021 | 11:48 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Засідання комітетів Верховної Ради України

07 червня 2021 року

В рамках роботи комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у круглому столі на тему: “Невиплата заборгованості по пенсіях внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогодення реальність?”.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” щодо стимулювання створення нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва” (реєстраційний номер № 3812, розроблений народним депутатом України Устенко О. О.), який рекомендовано не включати до порядку денного сесії.

09 червня 2021

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України -– Торговий  представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було:

  • заслухано та взято до відома Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2020 році (в частині питань європейської інтеграції);
  • розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вимог до керівників державних підприємств та членів виконавчих органів господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі” (реєстраційний номер 5332, розроблений народними депутатами України Шевченко Є. В. та ін.), який не відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2