Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 12 – 16 липня 2021 року
20.07.2021 | 14:32 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

13 липня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України” (реєстраційний номер 5431, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу та альтернативний проект Закону України (реєстраційний
номер 5431-1
, розроблений народними депутатами України Буймістер Л. А. і Масловим Д. В.), який відхилено.

14 липня 2021 року

Верховною Радою України розглянуто та прийнято проект Закону України “Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України” (реєстраційний номер 2325, розроблений народним депутатом України Бардіною М. О., друге читання).

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до розділу XI “Перехідні положення” Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” (реєстраційний номер 5440, розроблений народними депутатами України Соломчуком Д. В. та ін.), який прийнято.

15 липня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Голубицька К. І. супроводжувала:

  • проекти Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава” (реєстраційний номер 5593, розроблений народними депутатами України Арахамією Д. Г. та ін.), (реєстраційний номер 5593-1, розроблений народним депутатом України Мовчаном О. В.), (реєстраційний номер 5593-2, розроблений народними депутатами України Железняком Я. І. та ін.), які відхилено та альтернативний проект Закону України (реєстраційний номер 5593-д, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А. та ін.), який прийнято за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Фонд державного майна України” та інших законодавчих актів України щодо сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації та оренди державного і комунального майна” (реєстраційний номер 4572, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)” (реєстраційний номер 2351, розроблений народними депутатами України Маріковським О. В., повторне друге читання), який прийнято.

16 липня 2021 року

Перший  віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

 

Засідання комітетів Верховної Ради України

12 липня 2021 року

Заступники Міністра економіки України Лев М. О., Новікова І. Ю. і Голубицька К. І. взяли участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про індустріальні парки”, спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках” (реєстраційний номер 4416-1, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому;
  • проект Закону України “Про акціонерні товариства” (реєстраційний номер 2493, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

14 липня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо удосконалення процедури вирішення індивідуальних трудових спорів” (реєстраційний номер 5555, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та альтернативний проект Закону України (реєстраційний номер 5555-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано відхилити.

Заступники Міністра економіки України Лев М. О. і Голубицька К. І. взяли участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Фонд державного майна України” та інших законодавчих актів України щодо сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації та оренди державного і комунального майна” (реєстраційний номер 4572, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • звіт про діяльність ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”, який заслухано та взято до відома.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2